prosim o skusenosti s aloe vera gelom na pitie kvoli akne

Príspevok v téme: prosim o skusenosti s aloe vera gelom na pitie kvoli akne
staaar

ahojte.objednala som si kvalitne aloe vera 6 litrovych flias a chcem aloe zacat pit,kvoli akne aby mi ustupilo,lenze sa bojim,lebo som pocula,ze po zacati dochadza k zhorseniu stavu pleti,tak sa teraz bojim ze to zacnem uzivat a budem vyzerat ešte horsie a to naozaj nechcem:( nemate s tym pitim aloe niekto nejake skusenosti ohladom zhorsenia stavu pleti,porpida kolko to trva kym to ustupi a zacne sa to zlepsovat a zacne sa to vobec zlepsovat za kolko?pomohlo vam to? dakujem velmi pekne za kazdu ospoved a radu popripade skusenost.pa

Honzik

6000?Nie je to nejak moc?Ja som tusim kupoval aloe vera gel broskynovy pod 20 EUR za liter.Akne sa ti moze najskor zhorsit, lebo sa ti bude cistit organizmus a tie latky musia ist nejak von.Daj vediet, ci sa to zhorsilo.

Honzik

6000?Nie je to nejak moc?Ja som tusim kupoval aloe vera gel broskynovy pod 20 EUR za liter.Akne sa ti moze najskor zhorsit, lebo sa ti bude cistit organizmus a tie latky musia ist nejak von.Daj vediet, ci sa to zhorsilo.

pietrop2

Ahoj Staar!
Ak sa bojíš užívat aloe gel tak začni užívat 3x10 ml denne a postupne začni dávku zvyšovat až po 4-6 týždnoch nabehni na dávku 3x 30 ml.
problémy ked su tak preto,lebo to detoxikuje organizmus, ale na akne sú prípravky aloe vera emulzia, aloe vera s propolisom predajca ta mal lepšie informovat o prípravkoch na akné

joni_

staar, neviem presne ako dlho to potrva, najlepsie je pytat sa toho poradcu, od ktoreho si kupovala, a mozes aloe pouzivat aj zvonku na plet ako pletovu vodu alebo krem, trebars taky aloe s propolisom, protizapalovy, popytaj sa tam kde si kupovala, mali by ti vediet poradit, mne ten krem urychluje hojenie vyrazok, ked uz sa nejake spravia

radca

staaar - to si sa mala rovno v tej spoločnosti zaregistrovať a mala by si to aj lacnejšie. Alebo ti to nepovedali, keď ti to predávali? Áno stav sa môže zhoršiť, ale potom nastáva rapídne zlepšenie. Popri tej Aloe ale dodržuj aj pitný režim. Máš broskyňovú?

silanka

kvalitne aloe vera, to si dala 6 000 korun?ja by postupne objednala a tak doobjednavala. a aloe cisti kapilary tela, detoxikuje. plet sa ti vycisti.mozno prve tyzdne sa ti zhorsi plet, ale potom vycisti pekne. zaniest by sa nemala ani po prestati uzivania aloe, ak teda nebudes jest same vyprazane jedla a tak :) ale to je individualne