Hladam niekoho na chudnutie

DADAM

Ahoj, keď chceš schudnúť, tak prestať jesť potraviny, ktoré obsahujú bielu múku(nahradiť môžeš špaldovou). Normálny cukor vymeň za fruktózový(ovocný). Ako zakázať niečo niekomu čo má rád nevydrží dlho, viď jojo efekt / človek sa vráti do starých kolají stravovania a znova priberie/preto žiadna diéta nie je dlhodobo úspešná. Ale neboj :). Dá sa schudnúť aj tak že budeš jesť všetko čo doposial. Ide o čas, v ktorú hodinu môžeš jesť určité potraviny. Sladké veci, a jedlá z bielej múky môžeš jesť len do 12:00 hodiny do obeda a polovičné množstvá. Len toto pravidlo, mi pomohlo schudnúť za mesiac a pol 10 kg. ak budeš chcieť viac info čo a kedy jesť tak mi napíš na môj mail adebnarzavinacmarketbloom.net

wonderbra

bože, baby..namiesto toho, že tu toľko vypisujete témy o chudnutí si choďte radšej zabehať a schudnete oveľa rýchlejšie. je to o pevnej vôli a kontrolovaní samej seba, nie že budete po nete zháňať 1000500 ľudí a za týždeň máte o 5 kg menej. Receptov a jedálničkov máte kvantá, cviky poznáte, tak šup od compu a ide sa:)
Držím vám palce.

paja13

bubblinka ja som ju uz drzala...schudla som krasne...asi 5 kg...no a potom sa mi to vratilo v podobe 7 :( preto teraz chudnem :( presne koli tejto diete :( ja chcem skor tak zdravo..:) jest vsetko a pravidelne v malych davkach :) a vela pit a ziadne sladke...a najma SPORT !!!

bubblinka

ahoj nezacnes so mnou dietu s jablcnym octom..aj ked ten jablcny ocot tam nie je tak dovolezity a myslim ze to vyzera celkom fajn aj moja teta ju drzala a hovorila ze je fajn..tak skus pozriet wanda.atlas.sk