problem pri sexe

Príspevok v téme: problem pri sexe
HeyHeyLucija

vobec neviem v com robim pri sexe chybu ale mojmu priatelovi sa uplne nepostavi a tak si ho zacne honit, aby stale uplne,.... a az potom ideme na vec. myslite ze je to normalne??mna to velmi trapi, pretoze chyba je asi vo mne? zeby som ho nedostatocne vzrusovala? on ma velmi miluje a ja chcem aby sa mal pri mne co najlepsie. Co mam robit?

mia

tiez by som to nebrala ako problem.priatel sa vzdy pred stykom vzrusi ale ked chcem aby mal nadherne tvrdu a pevnu erekciu, pohram sa s nim rukou a ustockami a vymodelujem si ho ako z plasteliny podla mojej chute. Asi by si mala vziat opraty do svojich ruk, urcite to nie je nic nenormalne.

laco

je to normalne, isto nie je chyba v tebe, to sa stava aj mmne, ked moju moc moc chcem tak netusim preco, ale nestoji mi na 100%(a pri tom ma tak brutalne vzrusuje ze az.. juuuj!), mne ho rukou a ustami postavi moja.. a potom uz je to pohoda. je to skor v jeho psychike, taka mnensia nervozita ci co..

gee

Ja si Lucy myslim, ze je to uplne normalne a nemas sa preco trapit. Problem nemusi byt v tom ako sa na to pripravuje, ale ako sa k celej veci stavia on. Pokial mas pocit, ze v posteli je to ok a ze ta ma rad, tak netreba riesit zalezitost, ako sa na to pripravuje :)