Nekonecne bolesti

Príspevok v téme: Nekonecne bolesti
Diuliatko

Zdravim cchem sa spytat jednu vec. Pred troma dnami (v nedelu) som bola na pohotovosti a tma mi vytrhli zub ktory ma uz sialene bolel. To by bolo v poriadku lenze hned potom ako mi presla anesteza nie ma zalao neskutocne boliet dasno,mam tam hnis a hnusny zapach z ust ked si tma pichnem jazykom do toho dasna no proste otrasne bolesti a ete to mam aj napuchnute trocha. Chcem len vediet ze cim toais moze byt ze to tkato mam uz to trva tri dni a ked nemam paralen v sebe tak zomierma od bolesti dasna :(((

alusinka

Supito si kupit repik, harmancek, a preplachovat! Ved to kupis aj v obycajnych potravinach ;) a sprav si aj ten obklad, aj ked ti to mozno zo zaciatku nebude pomahat...

Vela stastia tebe aj babatku ;))

Diuliatko

alusinka no diki za podporu :)) len aj to je ete moj problem ze ja som tehotna vies an eviem ci mi on moze dat antibiotika ako sa potom riesi takyto problem to ma necha trapit sa? :((((

alusinka

Tak ked ta to neprejde do zajtra, tak si pytaj od zubara lieky.... Ja neviem ako je to u vas, ale moja zubarka mi po kazdom vytrhnutom zube predpisala antibiotika... Ja som ich sice nebrala... ale tak, asi to ma nejaky zmysel...
Skus popytat susedov, harmancek sa mozno u nejakeho najde ;)
Drzim palce... mna tiez prave pobolieva zub, takze zrejme budem prezivat to co ty... ;) to prezijes, nebojkaj ;) ... a ked ti doktor na to zajtra neda nic, a neprejde ta to, tak jednoducho vymen zubara..

Diuliatko

alusinka ved dnes som bola uz ubara a on mi to ani nevycistil iba mi tma jednoducho napchal tu gazu a poslal ma domov ze zajtra mam dojt na kontrolu najprv ma to strasne bolelo, potom to prestalo uplne v pohode a teraz ma to zas zacalo boliet to preco???? a repik ani ziadny caj taky doma nemam teraz

alusinka

Diuliatko... skus ten repik, to pomaha ;) a ked ti to neprejde, bez k zubarke... mozno mas zapal, a na to treba antibiotika...

Diuliatko

mariaa- vec sa uplne zmenila isla som si lahnut pred asi hodinkou aj stou gazou ete a zobudila som sa a bolest bola naspat tka som si vytiahla tu gazu a aj tka ma to boli preco???? :(( ja uz fakt nechapem tomu :((

[zruseny12]

...jasne,ze je to dobry znak,ked ta to tak neboli a hlavne nedrazdi si to teplymi napojmi...ta vata napustena---ti urcite pomohla...

Diuliatko

mariaa aha diki moc :))) no vska ja si planujem kupit ten koenzym q10 a vyplachovat si to potom tym repikom a harmancekom len musim pockat do zajtra co mi vlasnte povie ze ci sa mi to torsku zlepsilo po tej dnesnej gaze. Ale uz ma to neboli iba minimalne je to dobry znak?,alebo ma to zase zacne bolet? :( dufam nie... A ten zub co mi trhali tka som mala straaasne velky korenisko az sa cudovali ze jaky velky a rana je dost hlboka zrejme a velka :(

[zruseny12]

...u kazdeho je to individualne,kazdemu sa rany HOJA inak...ja napr.som stale brala po vytrhnuti zuba koenzym Q10...LEBO MALA SOM PROBLEM Z DASNAMI AJ MI HODNE KRVACALI A TAK DO TYZDNA SOM MALA POKOJ...ale ako pisem je to velmi individualne a este aj aka diera-rana ostala po vytrhnuti zubu/ZALEZI AJ AN TOM/
...ja som mala aj nejaku aj vodicku kupenu z lekarne/to mi poradila zubarka,ale nepamatam sa ako sa volala/lebo to bolo mozno uz aj 2roky ako mi posledny krat tahala zubarka zub...
ZELAM TI ABY SA TI TO CIM SKOR ZAHOJILO...

Diuliatko

mariaa no vies co mne to trhali na pohotovosti a povedala mi ze nejake studene obklady a tka ale mne to nepomahalo tka som mu sela ist dnes k zubarovi a on mi tam dal iba tu gazu a tka no dufma uz mi to prejde :( kolko ais tka trva liecba toho dasna a co vsetko mi lekar ete spravi?