Nekonecne bolesti

Príspevok v téme: Nekonecne bolesti
Diuliatko

Zdravim cchem sa spytat jednu vec. Pred troma dnami (v nedelu) som bola na pohotovosti a tma mi vytrhli zub ktory ma uz sialene bolel. To by bolo v poriadku lenze hned potom ako mi presla anesteza nie ma zalao neskutocne boliet dasno,mam tam hnis a hnusny zapach z ust ked si tma pichnem jazykom do toho dasna no proste otrasne bolesti a ete to mam aj napuchnute trocha. Chcem len vediet ze cim toais moze byt ze to tkato mam uz to trva tri dni a ked nemam paralen v sebe tak zomierma od bolesti dasna :(((

[zruseny12]

...no,jasne ze ta to bude chvilu boliet,ved mas otvorenu ranu...musis len vydrzat...viem ze bolest nikomu neprida...a neporadil ti este nejake obklady?mne ked tahala zub lekarka mi poradila -studene obklady davat-a aj ako som pisala tie vyplachy robit...ale ty teraz nemozes ked mas tam vatu...ale potom az ju nebudes mat...

Diuliatko

mariaa- u zubara som dnes uz teda bola pred hodinkou som dosla a doapdlo to tak ze mi tam dal len taku gazu niecim naplnenu,a poslal ma domov ale mam stale bolesti tak ja uz neviem co mam orbit je to beznadejne :(((

[zruseny12]

...vyplachuj si usta vyvarom z HARMANCEKA...alebo Z VYVARU REPIKA...a na dobre hojenie je aj KOENZYM Q10...
ak neprejde zajdi radsej k lekarovi...mozno je to len docasne...