poradte-mozem byt podla tohto tehotna?

Príspevok v téme: poradte-mozem byt podla tohto tehotna?
netusim19

5 dni po menstruacii sme mali nechraneny sex, no davali sme pozor.priblizne po 8mich dnoch som si spravila test-vysiel negativne. ocakavana menstruacia by mala prist priblizne za 2-3 dni. citim bolesti v podbrusku, ale uz dlhsiu dobu, mam citlive prsia. tento vikend som dobrala zaroven polygynax,na preliecenie zapalu. moze byt citlivost a bolesti sposobene aj polygynaxom? mohol sa ten zapal napr. nepreliecit a rozsirit a preto ta bolest? alebo je to naozaj prichadzajuca menstruacia (boli uz niekolko dni, a zatial nic) alebo je mozne, ze napriek tomu, ze test vysiel negativne, som otehotnela? (vacsina kamaratok ma upokojuje, ze nechraneny sex maju skoro vzdy a nic) bol ten test po 8mych dnoch uz doveryhodny? zaroven otazka-po akej dobe gynekolog zisti, ze je zena tehotna?

netusim19

pre ukludnenie mojej paranoje som si test kupila, vysiel negativne, takze uz len ocakavam periodu :) asi to bude tym zapalom, tak budem musiet zbehnut na gyndu znovu.

som z nechraneneho styku ked si nasi nechceli davat pozor a nedavali pozor, pretoze ma chceli :)

macka26

a mimochodom. tebe doma nehovorili ze aj ty si z nechraneneho styku ked si vasi davali pozor? lebo mne ano.. a mam aj brata.. tak asi tak... :DDDD

macka26

bolesti urcite nie su sposobene branim polygynaxu..

tehotna pravdepodobne nie si. to by si musela mat velmi velku smolu ak by sa ti to nahodou podarilo

a zbytocne sa stresujes a kupujes testy, ked este ti ani kramy nemeskaju..

pri priznakoch ktore mas je viac ako iste ze kramy pridu, mozno tym zapalom o nieco neskor

lioness_01

test po 8 dňoch boli vyhodené peniaze...
ak ti bude meškať menzes, tak si test urob, vtedy by ti mal výsť spoľahlivý výsledok. gyneokológ to zistí z krvi, ak ti bude meškať menzes 5-7 dní , tak už choď ku gynekológovi...

ktoto

na ten test by som sa nespolahla, za 8 dni este urcite nemas v moci dost vysoke Hcg nato, aby ho domaci test zachytil.
od polygynaxu prsia nemaju ako boliet, ale ani v 2. tyzdni teh. to nie je pravdepodobne, takze bud si to vsugerujes alebo ti prichadza menzes.
takze co mozes urobit je pockat tie 3-4 dni ci pride a potom konat, resp. ak chces mat istotu tak chod na krv aj tak, lebo nie je vylucene mat menzes aj po oplodneni, nebola by si prva ani posledna.

el567

Ahoj no nechcem ta vystrasit, ale tak vtedy sa ti zacinaju plodne dni...takze nebola by som si ista, ze nie si tehotna...plodne dni su nejak 12 az 14 podla dlzky cyklu..takze ak si mala menzes napr. 6 dni plus tychto 5, tak ti to zrovna vychadza na tieto dni..a spermia prezije vo vnutri zeny aj 3 dni..a gynekolog by to mal zistit rychlo z odberu krvi