Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chorvátsko autom (?)

Príspevok v téme: Chorvátsko autom (?)
prezývka :)

ahojte.
tento rok sme sa rozhodli ist autom na dovolenku a chcela by som nejake rady..ci sa viac oplati zajednat vsetko vopred, alebo proste prist do Chorvatska a vziat ubytovanie od ludi, ktorí stoja pri ceste s tabulkami – ponukam ubytovanie?
Neviem si to ani predstavit, stravit takto cely den hladanim ubytka… ale tak ked to ma byt cenovo o polovicu lacnejsie, preco nie?
Mate niekto skusenosti s dovolenkou “na blink” ?
Ako ste dopadli? Je to problem? Prosim o rady. dakuejem

Well

DDSDSDF- :)))
to myslis vazne taku otazku??:)))

Tak je rozdiel ci pojdez na yariske alebo na mercedese:))
Spotreba je u kazdeho auta ina pre pana krala:))

DDSDSDF

KOLKO VYJDE CENA BENZINU CCA DO CHORVATSKA NAPR DO ZADARU RIJEKY , VOLAKDE NA SEVER... PLUS NEJAKE UBYTKO...CHCEME SI SPRAVIť TAKY PREDLžENY VíKEND ... LEN TAK AUTOM A NA BLIND UBYTKO....NA DVE NOCI...KOLKO ASI CENOVO ....

biopichh - dakujem za cenne rady! :)
do chorvatska nejdem prvy krat ale idem prvy krat bez cestovnej kancelarie vlastnou dopravou.
cierna hora - tu som este nenavstivila, mozno zakotvime tam.. no rada by som bola v meste, ktore je vacsie, da sa poprechadzat, popozerat a nie, ako sme boli naposledy, ze same apartmany a domy, jeden obchod, jedna pizzerka, miniplaz a dost... to bola Nemira... asi 4km od Omisu, kam sme si to skoro denne odslpali.. ale tak, prijemna prechadzka :)

biopichh

a ano co sa tyka dialnicnych poplatkov je to des a nedajboze zle odbocite :-) tiez sme sa vracali uz cez juhosku len sme nemali mapu na navigacke a ozaj je problem si tam zamenit peniaze tak odporucam pred dovolenkou mysliet aj na to. Mali sme stastie ze v juhoske na benzinke bol majitel a zobral aj eurace.

co sa varenia tyka...su aj tam potraviny da sa normalne nakupit da sa varit,my sme na obedy alebo vecere chodili do restik alebo len tak na hambac...osobne pizza mi tam nechutila je to skorej posuch :D...ked idete len tak treba mysliet aj na vydavky za lehatka, slnecniky... ale myslim ze to uz je minimum. treba mysliet na vsetko mozne a brat si peniazky do rezervy nam vypovedalo cestou aj nove auto tak sa nam cesta aj predlzila a vydavky boli vacsie...

biopichh

my sme tak boli minuleho roku ...nieje problem si najst ubytovanie aj ked je sezona. na kazdom kroku niekto ponuka ubytko a ked nie staci sa opytat domorodcov a oni bez problemov vam nieco najdu. My sme takto precestovali cele chorvatsko, ciernu horu az celkom dole...byvali sme na roznych miestach ludia su fajn ked sa clovek dohovori nieje az taky probelm. ja osobne odporucam ciernu horu je lacnejsia ako chorvatsko. my sme vyhladavali mensie nie zname mestecka hned pri mory. Stale sa podarilo. prijemnu dovolenku :)

dakujem za vase skusenosti :)
napokon sme sa rozhodli, ze budeme cakat na nejaky last minute (grecko, egypt, chalkidiki atd) a pokial by nic "neprislo" vezmeme auto a vyrazame do chorvatska... ved prinajhorsom sa da spat aj v aute :))))) zartujem.. (dufam:) )
dialnicne poplatky, no to som uz bola oboznamena.. brat zaplatil cca 30€ iba cestou tam...

Well - presne, presne... a ja na svačinke žijem stále.. nie že by som musela, ale velmi ju lubim :))) takze v tom problem nevidim. a zas, pre dvoch sa lahko vari a v lete ani nehovorim... a myslim, ze pizzu tiez robia v kazdom state :)))) strava ma nestrasi ani trosku... skor to ubytko a hladanie spravneho miesta...

Filip4584

Ako ísť na slepo je dobré, ale musíš si kupovať drahé jedlo...a na dovolenku sa chodí oddychovať a nie variť.

soffa

neboj,co sa tyka pobytu,nejake noclah hned zozenies....len treba vyjednavat.co sa tyka cesty,mi sme minule sli autom a poplatky za dialnice boli nehorazne.tak sme sli cez byvalu juhosku ,potom ked sme sa vracali tak sme sli aj cez Bosnu,lebo sme skocili este do Sarajeva.takze si to pozistuj poriadne,aby si nebola prekvapena

jancecka

Ja osobne som takto nikdy nebola ale sesternica tak chodí s rodinou už pekných pár rokov a nevedia si to vynachváliť, nikdy nehľadajú ubytko celý deň, raz im to trvalo maximálne dve hoďky, čiže vraj je to rýchlovka. Problém s dorozumievaním nemajú žiaden, fakt to len odporúča. Raz aj my skúsime :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chorvátsko autom (?) - Fórum - ZDRAVIE.sk