som smutná...

Príspevok v téme: som smutná...
smutnaaa

ahojte totálne mám pokazenú náladu.. :( strašne ma hryzie svedomie.. :( neviem čo mám teraz urobiť.. mám už starý telefón..kde mi vydrží baterka jeden den..a tak som si išla kupiť nový telefon.. mama mi ho zobrala že na splátky.. a vravela mi aby to vychádzalo len 10e... no mne sa zapáčil iný tel. a tam boli splátky teda sú 15e... a mám také vyčitky. nechcem mamu zaťažovať peniazmi a nechala som sa uniesť dizajnom ... hmmm viem telefón neni všetko a v podstate to nie je nič.. ale ma to trápi .. zatiaľ som si ho len rezrvovala.. a neviem či to nezrušim a či si nezoberiem iný.. lacnejší..

AdamKrt

smutnaaa Dnes 16:29:

a co s tym ma spolocne novy telefon ? :)

Ak sa da zohnat lancejsie nova kompatibilna bateria, tak je urcite vyhodnejsie vymenit baterku a funguje nabijanie zase OK...

zuzic

smutnaa spravne si sa rozhodla:) blahozelam:) keby aj hned nie kvoli mame ale tebe by to casom mohlo byt tak luto ze by sa z neho ani netesila...

smutnaaa

ja si preto kupujem nový tel. pretože mám už dosť starý tel. a musím ho mať každý den na nabijačke . a to je dosť otravné keď sa mi vždy vybije a chcem niekomu zavola a neni som doma..

smutnaaa

ahojte tak máte pravdu veď som si povedala že však telef. je na telefonovanie.. beriem ten lacnejší.. veď telefon je na telefonovanie a žiadna imigovka a navyše keby sa mi pokazil ajajajaaaaaaj nevadi :D ono to nebolo nič objednané ešte .. len rezervované.. lebo to objednávajú .. tak dnes to mama prehodila.. ael som spokojná :) dakujem vám...

lost

Ja mam napriklad NOKIA6100 z druhej ruky za 900Sk :-)

Uz asi 1-2 roky :D

A je to cool, cloveka to aspon nerozptyluje a ak to stratim, tak nestratil som vela :)

A super bolo ked mi raz ten mobil zacal zvonit, AJ KED bol na tichom a tam ze "MENINY xyz".. ja ze CO TO JE?! .. a to ma zobudila len nejaka poznamka od toho predchadzajuceho majitela :D

A v podstate, NENAVIDIM na tom pisat SMS, tak nepisem = setrim kredit :D
A nevolam lebo vasinou som doma a neznasam ak niekto pocuje ako volam..

300 a viac eur, to su uz dost vysoke ceny za mobil :)

AdamKrt

Ako sa hovori: z cudzieho krv netecie, ze ? ;-)

Chod to radsej zrusit a ked si sama zarobis, kup si co chces...

Preco si vobec kupovala novy telefon ? A este akciovy ? Nove telefony sa daju kupit BEZ AKCIE od 30EUR.

Alebo do stareho mobilu mozes kupit nie original, ale LACNU KOMPATIBILNU bateriu /za cca 8-9 EUR/ a pouzivas stary mobil aj nadalej...
--------------
Ludia zabudaju, ze mobil je na telefonovanie. Na fotky je lepsie digifotak. A ostatne funkcie ? Jeden frikulin sa predvadza pred druhym, kto ma lepsie... Cim je nieco mensie, zlozitejsie, tym sa to viac kazi. A frikulini potom mastia predajcom a vyrobcom mobilov vrecka...

irmi

Smutnaaa, ja si myslím, že telefón je na telefonovanie, nie na imidž :) imidžovky nech si nosia tí, čo na to majú. My ostatní buďme radi, že máme vôbec nejaký telefón a možnosť platiť paušál či kartu.

jancecka

presne tak ako si to napísala, to povedz aj mame a uvidíš čo ti povie, ak ti povie že na to nemá, tak to zruš ale možno ti vyjde v ústrety a cez prázdniny sa jej to budeš snažiť vynahradiť :D držím palce aby svedomie prestalo hrýzť

smutnaaa

viem aj ja som takého názoru.. len som študentka tak ešte nezarábam a mama mi nemôže kupiť telefón v hotovosti.. cez leto by som chcela si nájsť brigádu.. a že by som jej to splatila.. lenže. takto keď si zoberiem ten drahší.. tak nebudem môcť veľa prevolať.. a keď ten lacnejší môžem prevolať viacej.. uvidím mám si prenho prísť v utorok a poviem či ho beriem alebo nie..

sway.

Vezmi si lacnejsi..Ked budes sama zarabat, kupis si znackovych telefonov az az.Pripadne sa dohodni s mamkou,ci je 15e OK.Mne sa zda uz blbost, kupovat nejaky - akykolvek telefon na splatky..Ved to je tovar,ktoreho hodnota velmi rychlo klesa.