rovnako vysoký, až nižší priateľ..

Príspevok v téme: rovnako vysoký, až nižší priateľ..
vyššia

zoznámila som sa so skvelým chalanom.rozumieme si, vždy si máme čo povedať, aj chémia medzi nami pracuje :) , ale problém, čo mne vadí je ten, že je rovnako vysoký ako ja :( .. takže obaja máme 174cm. snažím sa cez to preniesť, ale nejako to nejde. chceli by sme , aby bolo medzi nami aj niečo viac, ako len kamarátstvo, lenže ja sa obávam toho, že ak toto neprekonám, tak možno ho skôr stratím,ako získam.. môj posledný meral 196cm , vždy som mala vyšších.ale toto je zmena a poriadna. a neviem,ako to prekonať...:(

vysokaaaa

vyššia - ty si pripad, kedy ked sa začneš sťažovať, tak čakaš, ako ti da cely svet za pravdu, ale pokial ti niekto protireci, ten je najhorsi... zo 100 prispevkov je tu mozno 1-2, ktoré píšu o tom, ako sa vedia vzit do tvojej kože a tie nicky tu dobre že nevelebíš! akonahle ti niekto povie, ze si povrchna (co podla pisania si TOTALNE) tak to uz prehltnut a vziat si k srdcu nevies.. asi ked 95% ludi tvrdi opak, ktorý tvrdím ja, tak si uvedomim, ze AHA, asi teda na tom nieco bude, ze JA (rozum.TY) nie si celkom ok, teda nemas spravne zmyslanie o danej veci....
nikto ti tu nehovori, ze s nim chodis, ale ked k niekomu citim naklonnost, uz vtedy mi je jedno, ci ma vlasy na jezka alebo ich nosi na riťku :) proste ty čo tu riesis a ako arogantne odpovedas na prispevky, ktore su PRAVDIVE ale pre tvoju smolu proti tebe, to sa az citat neda.. neznasam taketo baby... keby ti tu takto pritakaval kazdy, ze och boze, je nizsi??? preboha!!!! tak o chvilu napises... a nema ani najnovsie BMW, iba obycajnu OCTAVIU vo full vybave... co si myslim, ze z toho, ako si sa vykreslila v tomto fore, by bolo pre teba maaaaaaaaalo....

tak, kraken vypustený, mozem ist pokojne OFFline :)

trosku sa zamysli nad rebrickom hodnot... vyska a to, ako vyzerame vedla seba alebo povaha, srdce, spravanie sa ku zene....

delfinik

joooj ty maš važne velky problem! keby ti bol po pas pochopim! aj ja mam manžela rovnako vysokeho ako som ja a co teraz? sme spolu statsny..vieš moja ak hladaš na chlapovi chybu najdeš,nik neni dokonaly,bud rada že nein alkoholik,alebo gambler to by bol problem

uilf

no vyssia tazko sa tu najde niekto kto bol v tvojej kozi, taketo prkotiny asi trapia malokoho... a myslim ze to funguje tak ze bud sa casom do neho zalubis a zrazu ti prestanu vadit na nom vsetky chyby a stane sa pre teba dokonalym, alebo sa to zacne nakopovat, bude ti na nom prekazat stale viac veci nielen vyska a to vies k comu speje, myslim ze ty spadas do toho druheho pripadu, a mozes sa zalubit aj za pol minuty, 3 tyzdne je dlha doba, aj ked mozno sa to dostavy neskor... zivot je plny hadaniek..

vyššia

ke´dže sa isto nikdy neocitnem v žiadnom kanáli, či podpalubí, tak chrobáka si mi do hlavy veru nedal žiadneho :D

vieš, nešlo mi o to, aby som čítala negatívne veci o mne, som aká som, čo už.. ale chcem sa dozvedieť konkrétne prípady, kto bol v mojej koži.......

AdamKrt

vyššia Dnes 19:58:

chudiatko nase. Pravdu mas. Veru taka situacia sa len tak nevidi... :)

Ako si to ten lapaj dovolil vyrast tak malo. Esteze neni od teba nizsi. To by bol uplny horor. Sodoma Gomora...

Myslis, ze by ti pomohla operacia noh, keby ti z nich trosku ubrali. Je to lahsie ako predlzovanie... :) A kopec tych hroznych problemov z vyskou pominie... :)
----------------
Dam ti trochu chrobaka do hlavy. Myslis si, ze len velky muz, moze urobit bezpecie pre zenu ? Co ked sa ocitnete niekde napr. v nejakej uzatvorenej miestnosti, kde bude prudit voda. Napr. by to bol kanal, podpalubie lodi atd. A povedzme cesta k uzaveru by bola cez uzky kanal. Velky muz sa do neho nezmesti. Ten maly vsak sikovne prelezie a si zachranena. Pri tom velkom by si bola utopena. Asi vela ludi nechape, ako len vyska muza moze automaticky znamenat bezpecie...

Mal som napr. spoluziaka, mal cez 2m a uz je mrtvy. Zomrel na zlyhanie srdca.

Ludia sa ti tu snazia ukazat, ze tvoje uvazovanie je dost povrchne a zcestne. Ale tvoja vec. Kazdy si musi v zivote preskakat svoje. Kazdym dnom sa ucime a prichadzame na to, co je v zivote pre nas dolezite. Uvidis, ako sa budes na to divat o 10, 20 rokov... ;-)

vyššia

a nečítala si pozorne, keď si napísala to, čo si napísala, keď si na to a k tomu nemala žiadny podnet odo mňa :)

vyššia

no dobre ,tak som teda povrchná, keď píšete.. a nejde mi hlavne o to, čo budú hovoriť ostatní, ale o to, ako sa ja cítim pri ňom .. ozaj sa nájde len málo ľudí, ktorí sa dokážu vžiť do mojej situácie..

jajka001_

ja som citala pozorne :) suhlas s adamom, SI povrchná. rozmyslas nad tym, ako to bude vyzerat, ked budete spolu chodit po vonku, co budu vraviet ludia a bla bla. no samozrejme, ze na tom nie je nic zlé. osobnost vidno predsa nie :)