rovnako vysoký, až nižší priateľ..

Príspevok v téme: rovnako vysoký, až nižší priateľ..
vyššia

zoznámila som sa so skvelým chalanom.rozumieme si, vždy si máme čo povedať, aj chémia medzi nami pracuje :) , ale problém, čo mne vadí je ten, že je rovnako vysoký ako ja :( .. takže obaja máme 174cm. snažím sa cez to preniesť, ale nejako to nejde. chceli by sme , aby bolo medzi nami aj niečo viac, ako len kamarátstvo, lenže ja sa obávam toho, že ak toto neprekonám, tak možno ho skôr stratím,ako získam.. môj posledný meral 196cm , vždy som mala vyšších.ale toto je zmena a poriadna. a neviem,ako to prekonať...:(

uilf

lost urcite niesu nesplnitelne tvoje poziadavky, raz na taku natrafis :), ak sa ti neziadaju tri oci alebo nieco v tom zmysle, to by uz asi bolo vazne nerealne, ale po charakterovej stranke urcite existuje dokonaly exemplar pre kazdeho :), len ho najst...

AdamKrt

Tak to mozme nazvat podobne, ako postihnutie, fobia ? Je to len otazka toho, co si clovek vsugeruje. Neni preto realny dovod. Tak ako niektori sa boja otvorene priestoru, pocitaju kroky, ci musia mat vsetko ciste, alebo maju pocit neustalej tucnoty i pri zjavnej podvyzive...

Zeny su zvlast citlive a tak som dost prekvapeny, ze som sa tiez casto stretol s nazorom, ze nevedeli by tolerovat mensieho partnera, pripadne vyskytuje sa aj problem s mladsim partnerom. Je to kulturny stereotyp, pretoze spolocnost sa roky tak na to divala. Niektori jedinci su viac ovplyvnitelni a potom si podla toho formuju akoze svoj nazor...

No, ako tu uz bolo pisane, dobre je, ak sa taka plytka osobnost prejavi uz na zaciatku vztahu... ;-)

jedna.

adam, to nie je o inteligencii, ked sa pri nizsom partnerovi neciti dobre, tak to proste nezmeni ani keby mala IQ180.

AdamKrt

Mam tak 180-182cm, ako sa vystriem. Ale ci by mala partnerka 150cm, ci 200-220cm, bolo by mi jedno.

Vsak u velkej zeny ma muz vyhodu, ze ak sa diva rovno, tak ma velmi dobry vyhlad... :-D

Presne, ako tu bolo pisane. Kebyze moja vyska priatelke vadi, tak chcem to vediet skor, nez bude neskoro. Nech sa pekne vyfarbi jej inteligencia... :)

Well

:))
Aj mna tu malo ludi chape ako to myslim a.....zvykol som si:))
Ved ja vsetkych za kamaratov nemusim mat;)

No......obcas sa aj to moze stat vo vztahu. Nesadnete si.

vyššia

ja ani sama neviem, vôbec sa v ňom nevyznám :( a privádza ma do šialenstva niekedy! ja neviem, či píšem ako hotentot niekedy, či čo, ale stále len že nechápe, ako som to myslela...potom vôbec nechápe dvojzmysly a tak podobne.....vrrrr....naštve sa, ked mu dlhšie neodpíšem.......

Well

vyššia--a keby ma nevytáčali aj iné veci na ňom, okrem tej výšky, bolo by ešte lepšie :/

???

To bude asi viac tem......,ze??

lost

takk, ak by splnala moje dalsie neplsnitelne podmienky tak jasne ze by som chodil :) ;)

vyska je relativna, moze mat aj o 10kg viac, mne je to jedno :D

vzhladom na ine a dolezitejsie priority by mi vyska/vaha/farba nevadila :)

...
i ked este nikdy som take nieco neskusal..

____
vyššia - co ta na nom najviac vytaca? :)

a inac ludia sa svcrknu pocase, mozno ta v tom procese predbehne a neskor budes nizsia :)