Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som sam bez kamaratov a priatelov

Príspevok v téme: Som sam bez kamaratov a priatelov
samotar5

Mam 16 rokov a byvam v Kosiciach ale stale nikoho nepoznam, na zakladnej skole ma 9 rokov neustale sikanovali ale teraz na gympli je to fajn ale nikoho si neviem najist. Neviem ako to mam urobit. Na ulici ak mi niekto povie cau tak sa bojim odzdravit a bojim sa dievcat. Ale predsa by som chcel mat pritelku, pretoze mne nejde iba o uspokojenie potreby mat ju ale mat niaku ktora mi rozumie a miluje ma a ja zase ju. Co mam robit nemam pokec a na facebook nechodim a mam strach si dat dakde foto lebo sa bojim ze mi ziadna nikdy neodpise. Koli fyzickym vlastnostiam sa nebojim pretoze mam 183 cm a som dobrej postavy. Ale skorej problem je to ze ja nepijem a nefajcim a podobne. Podla mna je to dost blbe ked pekne a dusevne vyspele dievca moze mat starsieho a tiez rozumovou uronou vysieho chalana a nemoze to byt naopak alebo proste da sa to ale to je mozno len 0.01% pripadov. Prosim pomoc!!!! Chcem hoci len radu ako sa zlepsit. Hanbim sa pred ludmi ale to koli tomu co sa dialo do mojich 15.

george303

Dnes uz naozaj nemozte verit nikomu ani najlepsim kamaratom ... Jeden kamos hovori ze neveri ani sam sebe a ja sa stym tiez stotoznujem ;) Keby to bolo stym snom take jednoduche tak by to bol krasny zivot len urcite budu okolnosti ktore mi to nedovolia a najtazsie sa bude asi dozit takeho veku aby som to mohol realizovat ;) Ale nevadi snivat mozme ... Dnes zasa piatok pojdem von opet sa stretnem s mnohymi ludmi ktorych nemam rad opijem sa rozbijem peniaze co stakeho zivota ? Budte radi vsetci zato ako sa mate ... Ja by som chcel taku normalnu partiu kamaratov ktory pri sebe stoja a podnikaju normalne veci slusne posedenia a tak ...

pozri-

george303
Včera 18:18
IP adresa
24.100

PRESNE TAK AKO PISES-co z toho ze clovek pozna plno ludi a ked treba pomoct tak kazdy sa mu otoci chrbtom.../ja poznam tiez plno ludi-sice su roztruseni po celom svete/
a treba si davat pozor aj tu na fore-ja si stale poviem-dam si POZOR a stale naletim niekomu...
posledny krat ma tiez sklamala kamoska ktora sa zdala byt ferova a tak-kym som s nou nezacala pracovat a castejsie sa s nou stretavat.ona mala zasa dalsiu kamosku a ked sme sli na kavu/mi dve/-tak mi bez rozmyslania povedala-o com sa budeme rozpravat?budeme ohovarat xyz?/kludne bez nejakej hanbi to povedala/no ale ja som jej na to povedala-ze nie-pretoze-nepoznam jej kamosku dobre-a i keby som ju poznala nebudem ju ohovarat
a vtedy som pochopila ze to nie je kamoska-pretoze ked toto by robila so mnou/ohovarala inu kamosku/-moze to robit opacne-zasa ohovarat mna s tou kamoskou...
odvtedy som si na nu davala pozor-co jej poviem...
teraz je taka zvlastna doba kazdy chce byt-NAJ lepsi,NAJ krajsi,NAJsikovnejsi,chce mat NAJ viac kamaratov a vsetko chcu mat NAJ a preto by zapredali aj cloveka-kamarata...
mna to uz vobec NETRAPI-len kyvnem nad tym rukou a zijem dalej...
V
V
a ten tvoj sen-je presne taky isty ako moj-UKRADOL SI MI HO :))))

george303

Budte rady zato aky ste .... Ja poznam kopu ludi a o vecsine si myslim ze su to k.... Naco je dobre ze sa sniekym stretnem on poda ruku mne ja jemu usmevi ako najlepsi kamarati a pritom sa navzajom vobec nemusime ?? to je ta dnesna doba ... Ludi ktorych mam rad okrem rodiny by som spocital na jednej ruke a aj ty ma niekedy sklamu ... Ja hovorim ze ked raz budem stary tak vsetko predam zbalim peniaze nikomu nic nepoviem a odidem byvat do toho najvecsieho zapadakova na slovensku a budem tam chovat zvierata a pestovat zeleninu a tak a budem mat uplny klud mozno nejake vinice a budem robyt vlastne vino ... Po takom zivote tuzim ...

tacojesama

ja mam 29 a nikdy som nemala kamaratov.. mam hlboke depresie, lebo sa nemam ani s kym porozpravat... kazdy den som sama a neviem s tym pohnut... skusala som aj netove zoznamky.. bezuspesne.. s kym som sa stretla povedal, si fajn baba, mas dobre srdce, dobre sa s tebou keca a podobne... po stretku sa uz nikto neozval.... velakrat myslim na smrt, nemam chut ani zmysel zit vo svete, kde nemam nikoho... rodicia ma splodili neumyselne, davali mi to najavo.. do mojich 17 sa len bili a nadavali si a na mna cas nemali.. nikdy som nikoho nemala... chcela by som, ale nemam stastie...... ani neviem, preco to sem pisem.. asi ze to nemam komu povedat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som sam bez kamaratov a priatelov - Fórum - ZDRAVIE.sk