Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som sam bez kamaratov a priatelov

Príspevok v téme: Som sam bez kamaratov a priatelov
samotar5

Mam 16 rokov a byvam v Kosiciach ale stale nikoho nepoznam, na zakladnej skole ma 9 rokov neustale sikanovali ale teraz na gympli je to fajn ale nikoho si neviem najist. Neviem ako to mam urobit. Na ulici ak mi niekto povie cau tak sa bojim odzdravit a bojim sa dievcat. Ale predsa by som chcel mat pritelku, pretoze mne nejde iba o uspokojenie potreby mat ju ale mat niaku ktora mi rozumie a miluje ma a ja zase ju. Co mam robit nemam pokec a na facebook nechodim a mam strach si dat dakde foto lebo sa bojim ze mi ziadna nikdy neodpise. Koli fyzickym vlastnostiam sa nebojim pretoze mam 183 cm a som dobrej postavy. Ale skorej problem je to ze ja nepijem a nefajcim a podobne. Podla mna je to dost blbe ked pekne a dusevne vyspele dievca moze mat starsieho a tiez rozumovou uronou vysieho chalana a nemoze to byt naopak alebo proste da sa to ale to je mozno len 0.01% pripadov. Prosim pomoc!!!! Chcem hoci len radu ako sa zlepsit. Hanbim sa pred ludmi ale to koli tomu co sa dialo do mojich 15.

majjkkaaa

ja mam kamaratky ale take ktore viem,ze ma za mojim chrbtom ohovaraju a ked mam ine tak ked sa kamaratim s inymi hned im to vadi a ti co by som sa chcela s nimi kamaratit ani ma velmi nechcu alebo si myslia ze som prenich detska az na niektore a ja neviem co mam robit

kpax

Ahoj. Viem že už je to osem mesiacov čo si to tu napísal a za 8 mesiacov sa može zmeniť veľa. Aj tak - tiež mám 16, tiež chodím na gymo, tiež som nemal bohvieaký kolektív na základnej (nenávidím ich doteraz - debili)... A tiež túžim po dievčati - nejakej spriaznenej duši ktorá ma bude mať rada a bude mi rozumieť (po ničom inom tak netúžim). Toto fórum som našiel lebo som sa strašne sklamal. Nie je nič horšie ako mať lásku na dosah ruky a potom ti dá realita facku. Píše sa mi ťažko keďže sa mi to stalo len včera no je to vlastne taká terapia. Začínal som tak ako ty - prišiel som na gymo s nulovou sebadoverou a s istou nenávisťou k ľuďom - a zamiloval som sa hneď v prvý deň. Ale zaťal som asi privysoko a rok v kuse som trpel... Po celý čas bol pri mne najlepší priateľ ktorého som bral žiaľ ako samozrejmosť. Prešlo ta a cez tento rok sa mi podarilo nadviazať celkom dobré vzťahy takže som si našiel dobrých kamarátov aj veľa dobrých priateľov. No najlepší priateľ akosi prestával byť najlepším priateľom - vyústilo to dosť nepríjemne do slabších psych. problémov. A asi pred dvoma mesiacmi som stretol dievča ktoré som nevidel šesť rokov (pred šiestimi rokmi som sa do nej zamiloval no prekazili mi to práve spolužiaci na základke - a tak som na ňu zabudol v domnení že sa už nestretneme)... Všetko to vyzeralo úžasne, vyzeralo to akoby po mne išla... a včera keď som ju chcel pozvať von... tak ma odpísala. Dnes som bol od rána v akejsi letargii z neuveritľného sklamania. Je to ako fatamorgána v púšti: si ku*evsky smadný a keď tam prídeš... je tam piesok. To je moj život. Čo som urobil aby som sa necítil zle (už vtedy ako ma položila tá prvá)? Začal som hrať na bicie. Začal som počúvať úžasnú hudbu (doporučujem post-rockovú kapelu Explosions in the sky). No čo viac snažím sa prestať vyhýbať ľuďom. A teraz uvažujem čo iné budem robiť aby ma dalšie prípadné sklamanie nepoložilo ako toto. Ak sa začneš viac kontaktovať s ľudmi nečakaj hneď úspech - sklamú ťa ALE práve vtedy sa ukáže kto pri tebe stojí... a dievča... to príde. A to ti hovorí niekto kto sa ešte nevyrovnal s včerajškom a ktorému sa to ešte nestalo. Verím totiž že zajtra bude lepšie. Ak nie tak pozajtra. Alebo inokedy. Hlavne sa treba snažiť. Lebo ak sa aj teraz cítiš zle o to VIAC sa budeš tešiť z toho keď ti bude dobre. Neverím že niektorí z nás sú proste len odsúdení na večné nešťastie: najkrajšie to vystihli verše od Sergeja Jesenina

....''Šťastie,'' tak vravel,
''chce len fortieľ rozumu a rúk.
Len nešikovné duše
osud nešťastiami trestá.
To nič,
že prinášajú aj dosť múk
tie klamárske
a znetvorené gestá

Vo víchre, v búrkach,
aj keď dni sa vlečú hlucho,
keď je ti smutno,
aj keď strata škrie ťa,
tváriť sa usmiato a jednoducho -
najvačšie umenie sveta.''
Básne ma nikdy neťahali ale toto ma oslovilo...

Dúfam že každý kto mal trpezlivosť toto čítať pochopil čo chem povedať. NESMIEŠ byť sám!

cestovatel

nedavno som sa rozisiel s priatelkou po siestich rokoch.myslel som ze to je ta sktorou budem slapat cestu zivota.poslednych par mesiacov som mal pocit ze sa z nej stala kamaratka a nie priatelka.teraz cestujem coskoro prec a ona tu zostava.velmi rad by som sa siel opit s kamaratmi a nemysliet na to.ale problem je ze vedsina mojich kamaratov zacalo fetovat a ten zbytok je mimo alebo uz ma rodinu.je neuveritelne ako smutny dokaze byt clovek ked je sam.zahranicie mi zobralo vztah,kamaratov,a moznost bavit sa s niekym........dufam ze zivot bude ku mne prajnejisi.pretoze posledne dva tyzdne stoja za hovno.a nebyt rodiny tak uz neviem co :(

nojonojo

ahoj, ja mam 23, mam uz 2 roky priatela s ktorym som denno-denne, akokeby nikto iny neexistoval a jednu kamaratku/spoluziacku s ktorou sa sem tam stretnem a niekedy si piseme na internete... inak nemam ziadneho ineho kamarata/ku. a aj to mavam obcas pocit ze nie som normalna ked sa neviem bavit s ludmi a mam tak malo kamaratov. ale teraz si vravim ze je to lepsie ako nemat vobec ziadneho.. ale mas len 16 rokov a gympel bol aj pre mna nic moc, ale na vyske sa to zmeni, tam su uz ini ludia... nemaj strach, teraz je to zle ale casom to bude lepsie.. a musis si hlavne verit.. a nemozes sa bat odzdravit, posobi to na ludi velmi negativne ked oni pozdravia a z druhej strany je ticho. bud sam sebou, venuj sa niecomu, sportu alebo niecomu v com si dobry a pomoze ti to zdvihnut sebavedomie,, ten pocit ze si v niecom lepsi ako ostatni (le zas nemyslim aby si bol namysleny :) ).. teda aspon mne vedomie, ze viem nieco nezvycajne, co vie malo ludi, sebavedomie trochu zdvihne :) vela stastia

rajesh

skoro totozny problem som prezival. Vyriesil som ho tak ze som sa proste odhodlal zapadnut medzi tu vecsinu. Mal som jedneho z mala pochybnych kamaratov ktory ma pozval ist medzi jeho partiu. A nejako sa to uz vylepsilo. Za nejaku dobu som medzi tychto normalnych spolocenskych ludi aj zapadol, nasiel si mnoho dalsich kamosov a dodalo mi to hlavne vela sebavedomia, co vyresilo aj zvysne problemy co opisujes. Co sa tyka alkoholu tak bez toho by to umna neslo ale teraz to uz nutnost vazne nieje. Ale zdaleka este nieje vsetko podla mojich predstav, stale ma nieco musi suzovat jeden problem odide a trapi ta dalsi pre ktory som sa predtym ani trapit nezamyslal, pretoze to bolo premna nerealne.

supidupi

nepijes nefajcis, vyzeras dobre tak aky mas problem? skratka si povedz dost! odteraz zacinam novy zivot! aj mne to pomohlo, vysmievali sa mi a tak ale musis s tym bojovat, a nieze by si bol na to hrdy ze nepijes a nefajcis ale si este myslis ze je to nejaka vada? kolko bab by chcelo takeho chalana, otvor si oci :)...ja by som ani za nic nechcela chalana ktory fajci a pije, mam toho svojho uz dva roky,milujem ho a aj on mna, a chce to cas, zaradis sa do kolektivu skratka chod na pokec daj si fotku snaz sa byt vtipny nemusis robit zo seba tazkeho frajera but sam sebou a nemas problem:) musis si verit:) drzim palce!

lulumica

bola som v tábore...... chcela som sa veľmi kamarátiť s jednou babou..... robila som všetko čo sa len dalo aby si ma všimla aspoň..... myslela som si že je úžasná. moja spolužiačka v tom tábore bola so mnou.... ona sa jej tiež vtierala lebo s nou raz bola vonku..... spoluziacka mi kradla peniaze.... ta baba sa mi posmievala a bol tam aj spolziackin bratranec on chodil s tou "uzasnou" babou..... aj ona sa mi posmieval a robil mi zle..... o tej babe som tam uplne zmenila svoju mienku..... stvala naj kamky proti sebe ty co tam boli stvala ich proti mne, proti sebe a proti inym..... jedinu oporu som nasla u mojho spoluziaka..... chodila som k nemu plakavat...... plakavala som na wc, ked som bola sama na izbe...... posledny vecer ked som sa balila prisla ta baba na moju izbu aj so svojou druzinou a zacali sa mi smiat do oci.... kritizovali moje oblecenie, moj make-up, mojich rodicov, peniaze, vlasy, tvar,... proste vsetko.... hrabali sa mi voveciahc, brali mi peniaze, hrabalisa mi v mobile ale prisiel posledny vecer-disko..... vyzvali ma na sutaz v tanci...... oni tancovali break.... isli jasne ze prve...... ja som isla hip-hop..... dala som ich dole na plnej ciare ako sa len dalo a potom si na druhy den rano pred odchodom na mna nedovolovali...... dlho sme sa evideli..... isli nasou ulicou a ani sa na mna nepozreli, a ani nepozdravili.... a teraz som mala narodky.....písali mi vela pozdravov, blahozelani a chceli aby som k nim vstupila do partie.... neviem ci je to naozaj alebo len ojeb.... pls piste rady alebo na email berry5545@azet.sk dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.