Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som sam bez kamaratov a priatelov

Príspevok v téme: Som sam bez kamaratov a priatelov
samotar5

Mam 16 rokov a byvam v Kosiciach ale stale nikoho nepoznam, na zakladnej skole ma 9 rokov neustale sikanovali ale teraz na gympli je to fajn ale nikoho si neviem najist. Neviem ako to mam urobit. Na ulici ak mi niekto povie cau tak sa bojim odzdravit a bojim sa dievcat. Ale predsa by som chcel mat pritelku, pretoze mne nejde iba o uspokojenie potreby mat ju ale mat niaku ktora mi rozumie a miluje ma a ja zase ju. Co mam robit nemam pokec a na facebook nechodim a mam strach si dat dakde foto lebo sa bojim ze mi ziadna nikdy neodpise. Koli fyzickym vlastnostiam sa nebojim pretoze mam 183 cm a som dobrej postavy. Ale skorej problem je to ze ja nepijem a nefajcim a podobne. Podla mna je to dost blbe ked pekne a dusevne vyspele dievca moze mat starsieho a tiez rozumovou uronou vysieho chalana a nemoze to byt naopak alebo proste da sa to ale to je mozno len 0.01% pripadov. Prosim pomoc!!!! Chcem hoci len radu ako sa zlepsit. Hanbim sa pred ludmi ale to koli tomu co sa dialo do mojich 15.

DAVIDOV

z toho si nič nerob ja som prisel o kamaratov iba kvoli tomu ,že nafajčím a nepijem, ale aj kvoli inym veciam. Ale našiel som si inu aktivitu-športujem a rodina je primne takže viac k životu ani nepotrebujem.

henten

som rad ze vidim ze citam spravy od ludi na nejakej intelektualnej urovni. Mozno nedokazem pochopit tvoju situaciu lebo som ju nezazil ale mal by si si uvedomit ze kazky ma svoj pribeh a nie kazdy je pekny urcite su na tom aj horsie ako ty a menili by s tebou. Su aj v tvojom okoli. Tak sa hlavne nelutuj a bojuj formou boja kde budes sam sebou no skusis ludom ukazat aky si rozpravaj sa s nimi pis si s nimi bav sa. Zacni pomali "Ahoj, ako Caute, povec im nieco o dikotomii dobra a zla :D co chces " no hlavne mysli na to ze nemas co stratit tak nikdy sa neboj.

orlica1234

tiez som samotarka a hneva ma to dost.
poznam vsak jednu vetu ktoru aj vysvetlim:
vrabce lietaju vzdy spolu...no orol lieta sam.
ja som to pochopila tak ako ze ludia ktori niesu nicim vynimocny lietaju vzdy spolu (ako sa aj povie vrana k vrane sada) su to teda len vrabce, nicim vynimocne. ale orol je nadherny vtak ktory ma uroven a preto lieta sam...tazko sa k nemu najde taky typ zivocicha ktory by sa mu vyrovnal aby lietal sam. preto ked mate depku tak si toto povedzte ze lepsie je byt sam a niecim vynimocny ako zapadnut v kope ludi kde si vas mozno nikdo nevsimne lebo ste ako jeden celok a neprezentujete seba ale skupinku... ako orol prezentujete seba ako jednotlivca a tak mozete viac vyniknut

muay thay

ja som zistil ze tiez som samotar polutuje ma niekto? x((( HORE HLAVU je to len na tebe na nikom inom. Bud budes stale len nariekat kvoli minulosti alebo sa naseres postavis sa k danej situacii ako chlap vykrocis k lepsej buducnosti je to vsetko len na tebe tak vela stastia

BJ

Samotar, tvoj problem je, ze si stratil doveru v ludi. Ani sa ti nedivim, je to tak, ako pises. Presne tak to funguje.
Pravdepodobne, podobne to citis aj samemu k sebe, mozno sa nemas rad, nemas rad svoje telo, neveris si. Ak sa mas rad, tak si na tom podstatne lepsie, lebo kluc je zacat pracovat na sebe samom. Nehladaj problem mimo seba, je v tebe. Nie v ludoch okolo. Neviem, ci je najlepsi napad, nasilu sa snazit si niekoho najst, kym si takto "zraneny" vnutri. Musel by to byt niekto, kto ti naplno porozumie, a nebude ti skodit svojou nevedomostou. Ale kto je v dnesnom svete taky? Ludia, aj ked to vyzera, ake uzasne priatelstva maju, je to dost casto pretvarka. Ked prijdu skutocne problemy, zistia, ze sa vlastne nepoznali, nedoverovali si. Taki ludia by ti uskodili. Ty hladas skutocne takych ludi, ktorych takmer nevidno. Vyrovnany, zmiereny so zivotom, mudry, ktory poznaju skutocnu vahu lasky, aj to odkial sa berie. Jedine k takemu cloveku mozes citit plnu doveru, a az ked pocitis tu doveru, ktoru si mal citit v detstve (v rodine), zacnes sa vo vnutri liecit. To, ako najst takeho cloveka ti neporadim, snad najlepsia rada je, vediet, koho vlatne hladas a potrebujes, a strasne, strasne tuzit, ze ho najdes. Potom ti ho zivot skor ci neskor posle. Ale zaklad je vediet, co vlastne chces a potrebujes a mam pocit, ze to nevies, ze tvoj prispevok je len taky vykryk do tmy o pomoc, lebo nechapes, co sa to vlastne deje.

crazy_babenQa

mno ja som tiež taká :-( proste nemám kamošov lebo ma posudzuju podla toho ako vizerám..akože niesom až taká škaredá ale proste ani nechápem....a mno ked howoriš žee na ceste ta zvikli aj oslovovať alebo že ti powedia "ahoj" tak sa im pozdraw na speť :) ved nič stým nestretíš..a to šikanovanie..mno viem presne o čom howoríš mna šikanovaly od zakladnej školy to od svojich 7 rokov teraz mám 14 a je to stále také isté...a to že som dievča a nemám svoju naj kamošku a svojho naj kamoša je pre mna fakt ťažké :-( asi aj ty to takto cítiš a to že na Pokeci by ti nikto neodpisoval? z kade to vieš? a ak ti jedno dievča neodpíše tak je tam ešte 150 000 dievčat :) ale ja by som ti na 100% odpísala lebo ja ludi neposudzujem podla vzhľadu ale podla toho aké maju srdce :)

ačip

mas len 16 rokov. Ked budes mat 30 a tvoj problem bude pretrvavat, tak potom uz neviem. Mne sa vzdy stalo, ze ked som aj nejakeho kamarata stratil presiel max. mesiac a mal som noveho

beskyd

chcelo by to zbohatnut resp. mat status z ktoreho mozes byt pre druhych uzitocny, hned budes mat kamosov, ich nebudes vediet zo seba striast:)) a o zenske tiez nebude nudza:) ..a to nebudes musiet ani pit a fajcit:)

soffa

to nie je problem ze nepijes,a nefajcis.tvoj problem je v sebadovere.musis si proste verit.ak si ty zacnes verit,budu ti verit aj ludia.to ze sa s niekym zoznamis,neznamena,ze musis z niekym byt hned dobry kamarat.aj znami su v dnesnej dobe ok,ved znamosti su znamosti,nikdy nevies kedy ich budes potrebovat.takze do toho...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som sam bez kamaratov a priatelov - Fórum - ZDRAVIE.sk