Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

daylong - deti

miskasi

moj sest rocny syn trpi detskymi migrenami, dr mu predpisal ibuprofen, ja mu ho nechcem davat, ma len sest rokov a tento liek je dost silny. daju sa detske migreny liecit homeopatikami, herbalnou liecbou...?

ele

Daylong obsahuje fyzikalny faktor, nie chemicky, preto je omnoho setrnejsi hlavne k detskej pokozke. 30 faktor pre deti od tejto firmy uplne staci, pretoze fyzikalny faktor- miniaturne krystaliky, ktore ostavaju na povrchu pokozky, odrazaju slnecne luce, tak ze vobec nedopadnu na pokozku. Takze preto staci 30-ka.

nanika

Milá Daylong,boli sme tam 15 dní minula som jedno balenie Daylongu 100ml, mala som 2 balenia z druhého trocha lebo som mala ešte vzorku daylong 30 aj tu som minula a ešte som mala z Avonu detský opalovací neviem aký faktor ale ten sme použili na skúšku asi tak 4 krát lebo veľmi zle sa rozotieral.Myslím že nejaké 200ml balenie by malo stačiť aj ten OF 25. a nedávala som hrubé vrstvy krému, tak normálne a natierali sme sa asi 3-4 krát denne.

nanika

My sme mali pri mori v Tunise Daylong a môžem napísať maximálnu spokojnosť. Deti 5,5- 8 rokov používali OF 25 vôbec neboli spálený ale musím napísať že majú veľmi dobrú pokožku ktorá nie je citlivá a opáli sa pekne na hnedo. Ja som používala takisto Daylong OF 25 a nespálila som sa ale moja pokožka časom zostala citlivejšia tu na Slovensku sa opálim na červeno a tam to bolo pekne na hnedo a bez sčervenania.Takže faktor záleží aj od pokožky ako sa opáli či sčervenie alebo nie. Ak nemáte problémy tak si myslím že aj tá 30 by mala stačiť ak sú problémy tak OF vyšší. Prajem príjemnú dovolenku.

Well

Klinicky dokázaná prevencia
rakoviny kože, po prvýkrát na svete!

Tlačová správa, Bratislava 19. apríl 2007
Ochrana pred slnečným žiarením je vážny medicínsky problém. Jeho riešenie spočíva v kvalitných ochranných prípravkoch a v konzultáciách s lekárom alebo lekárnikom. Po prvýkrát na svete existujú klinické dôkazy o účinnosti ochrany pred slnečným žiarením. Lipozomálny prípravok Daylong actinica (vyvinutý firmou Spirig Pharma Ltd, Švajčiarsko) je prvý a momentálne jediný ochranný prostriedok pred slnečným žiarením, ktorý klinicky dokázal tento typ ochrany. Je preto prvým prípravkom svojho druhu, schváleným slovenskými úradmi ako zdravotnícka pomôcka.
www.dokaz.sk

vevericka

ale pre deti je predsa lepsi vacsi ochranny faktor, detska pokozka, by sa vobec nemala opalovat, 30 je dobra na nase podnebie na Turecko, by som dala vacsi faktor

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

daylong - deti - Fórum - ZDRAVIE.sk