Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbaviť plesní?

usiko

no, mne pomohol Lamysil 1x, no a potom sa to vratilo...a potom zabera roztok GSE zmiesany s prevarenou vodou...zmizne to......

- mira

Mala som plesne na nohách. Svrbelo ma to, koža bolestivo praskala a v prasklinách krvácala. Baktérie, ktoré to spôsobujú sa živia cukrom a potrebujú prekyselené prostredie k rozmnožovaniu a prežitiu.
Dávala som si na to antimykotickú masť, ale pomohla len trochu a na chvíľu, vracalo sa mi to neustále, kým som nezmenila stravu.

Dnes si na to nemusím nič dávať, plesne sa mi netvoria.

ele

ja som mala plesen na jednom prste, na ruke, mala som to cca. 4 roky, no pliaga to je, nic nezaberalo, zmizlo to same od seba, ked som zacala pit zeleninove stavy a raw food, surovu stravu. Plus som si to natierala takym kremom od koznej. Mne sa to prejavovalo tak, ze sa mi oddelilo nechtove lozko. Drzim palce a chce to vela trpezlivosti hlavne.

carolie

Aj ty si mala plesne a zbavila si sa ich? Píšeš z vlastnej skusenosti.? Akože teoreticky viem, že sa to jesť nemá, ale ako to, že ostatní to jedia a nemaju plesne na nohách?? Potrebujem aj lokalne ošetriť, tak ako??

- mira

Sama si na to prišla, že sladkosti spôsobujú množenie plesní.
Obilnín celozrnných sa nemusíš vzdávať, tie to nespôsobia, pretože obsahujú vlákninu, B vitamíny. Načas vyraď i ovocie. Odstráň prekyselenie, ktoré spôsobuje mäso a syry. Jedz len menšie množstvo rýb.
Zásadité prostredie je potrebné na to, aby plesne vyhynuli. Dodá ti ho zelenina.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbaviť plesní? - Fórum - ZDRAVIE.sk