Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

How does it feel?

Nobody3101

filipka niesi na skype? mohli by sme sa občas povzbudiť že ako to ide..ja som slabá už teraz :( veľmi to bolí a hlavne pocit že by som s ním už nemala byť.

Filipka15

Nobody,ako by si opisovala mna a moje pocity...az na to,ze mna podvadzal...no i tak som teraz na tom tak,ze cely svoj zivot by som dala este aspon za jednu jedinu hodinu s nim...chyba mi tak,ze to az nie je normalne
Nedavaj mu dalsie sance, ani ten moj si ich nevazil a nezasluzil

Nobody3101

podľa mňa na tom máme chybu obaja, aj keď on si myslí, že len ja...Neoklamal ma síce tým že ma poviedol ale v dosť dôležitej pre mňa veci.. Ako mu mám veriť keď si dokáže len tak vymyslieť celé "historky" a pritom som od neho vždy chcela len úprimnosť, iba o to mi šlo..
Rozchádzali sme sa už milionkrát no teraz akoby to bolo iné...pritom on sa rozišiel somnou teraz a vysmieval sa mi do očí..ja-hysterický záchvat maximálny.
Teraz ma bolí hlava, rozmýšľam nad všetkým, a revem, lebo si ma nezaslúži a ja nemám síl sa ho vzdať. Všetci mi to už hovoria, ale ja vždy sa k nemu vrátim lebo mu chcem dať stále novú šancu, a on ju vždy premárni..Bol môj jediný a aj bude asi, lebo už nikdy nikomu nedokážem veriť, bože tak to bolí,,to pomyslenie že "už nikdy" a myšlienky na tie pekné spomienky...ako sa vraví "ľudské srdcia sú nepraktické, lebo sa dajú zlomiť" a to moje je už na kusy, už mám v hrudi iba dieru a bolí to až fyzicky..
Zase to nezvládnem, vrátim sa k nemu a budem trpieť..prečo ľúbime tých, čo si to nezaslúžia???

Filipka15

Nobody,ja som si vzdy myslela,ze ak raz pride den,ked s nim uz nebudem,tak v tej chvili zomriem...a vidis,uz som bez neho tyzden a zatial zijem...No, "zijem", skor prezivam,aj ked vobec neviem ako to bude dalej.Ale viem,ze s nim uz nesmiem byt,pretoze to utrpenie by bolo este horsie.
verim,ze to dokazes...tak ako snad aj ja :-(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

How does it feel? - Fórum - ZDRAVIE.sk