Kedy zacat brat HAK ak nemam menzes

Príspevok v téme: Kedy zacat brat HAK ak nemam menzes
daanula

ahojte, prosim poradite? dokiho mam v inom meste a nemozem teraz ist znova za nim,
tak skusim sa opytat tu..
uz tri mesiace som nemala menzes, v utorok mi doki predpisal HAK na upravenie cyklu, lenze ja som sa ho nespytala, kedy mam zacat tu HAK brat, kedze mi menzes asi tak skoro nepride, tak neviem ako teda.. mam proste cakat? alebo len tak nasadit?
pisala som na antikoncepcia.com, ale ten lekar akoze nejako bud o to nema zaujem tam pisat normalne odpovedae alebo co, napisal ze zacnite brat v prvy den menzesu.. dokelu absolutne bez zaujmu..
skusite poradit prosim?
dakujem

lioness_01

laskonka, pretože to tam už niekoľko krát napísal :-)) ale môžeš sa ho spýtať...

a danula, samozrejme, keď to robí nech to robí, ale keď mu niekto kladie zlé otázky, tak nech očakáva aj zlé odpovede... otázka znela: kedy máš začať užívať HAK? nedodala si, že ti stále nedošla menštruácia, iba si objasnila situáciu, že ti lekár predpísal HAK na upravenie cyklu...

inak, mala by si nad tým pouvažovať, pretože takto sa to donekonečna nedá riešiť... ak si už raz HAK mala, a nepomohlo zjavne, a menzes ti stále po vysadení takto blbne, tak ti ďalšie nasadenie HAK nepomôže a raz budeš mať problémy s otehotnením...

daanula

lioness,
ked to nechce ten lekar robit, nech to nerobi, a ked sa nieco robi, nechb sa robi poriadne.
a ja som nechcela, aby ma vyliecil, ale aby mi poradil, myslim ze je dost jasne napisane ze mam vynechanu tretiu menstruaciu. letak si viem precitat sama.
ale dakujem za radu.

laskonka111

a ako vieš že to robí zadarmo? a aj keby robil, tak nech robí poriadne, ale v tomto prípade to bola fakt zle položená otázka

lioness_01

no danula, práve som si prečítala tvoju otázku na antikoncepcia.com :D :D ty si ju položila dosť zle, tak sa nečuduj, že lekár ti tak odpovedal - tvoja otázka znela: kedy si mam dat prvu tabletku, viete mi prosim poradit?
:D tak správna odpoveď znie: v prvý deň menzesu...

nabudúce trocha zrozumiteľnejšie a nemusíš sa tu potom ponosovať na služby lekára, ktorý to robí zadarmo...

lioness_01

daanula, tak v prvom rade - doktor, ktorý píše na antikoncepcia.com to robí ZADARMO a NENAHRÁDZA tvojho gynekologa, tak si tu nenárokuj nejaký jeho extra záujem... on má svoje normálne pacientky, operuje a pod. a pomimo toho ZADARMO odpovedá na takéto hlúpe otázky, ktoré si dámy nevedeli vyriešiť so svojim gynekologom....

tak tu nenadávaj, že bez záujmu... v prvom rade si sa mala zaujímať ty a spýtať sa svojho gynekologa, kedy máš brať HAK ak nemáš menzes...

tak či tak, budeš tam musieť zájsť a spýtať sa jeho, pretože ako ti napísal lekár "bez záujmu" - HAK sa musí brať v prvý deň menzesu, lekár "bez záujmu" tvoj problém nijako virtuálne nedokáže vyriešiť ... platí to čo napísal, čiže pekne nakluš ku gynekologovi a povedz mu o svojom probléme ešte raz a zrozumiteľne a určite sa to vyrieši...