Ake botasky ?

Príspevok v téme: Ake botasky ?
lost

Asi je cas prestat nosit cizmy :D

Ale neviem kde/ake kupit..

95% svojho zivota som fical (kracal) na 10eur made in china. potom som si skusil taky "ulet" za 100e zlacnene z 130r, tusim tie 3pasiky, ale nie som si isty. prekvapivo vydrzali az 3/4 roka, ale ze boli na nosenie v hale som si vsimol az doma :) (diera na spodku boty), cize vydrzali 2-3x viac ako tie cinske.. (nic moc)..

Cize hladam maximalnu kvalitu, cital som celkom dost nazorov ze dne su kazde vyrobene tak aby sa pokazili za 1-2 roky.. Comu aj verim, pochopitelne.. Money talks..

Kolko chodim?
2km + 3km ak idem "von" (hold dedina).. krat 2-3 krat tyzdenne.. to je 60-100km mesacne.

kazda sa znicila prave tak ze sa vysuchala vnutorna cast kde mam pätu a potom z toho len vznikaju tie odtlaky alebo co :)

proste su smejdy :D

Asi potom bude lepsie diverzifikovat a pouzivat dva pary :D

kazdopadne, davat 100eur za tie Made in whatever alá znackove Sold in Aupark ktore sa rozpadnu za rok, je trosku nad moj zivotny styl.

Rozmyslal som ci nie je jendoduchsie skocit niekam do okolitych statov.. Wien? Madarsko? Budapest? Pariz? NY? .. :D zevraj sa tam nakupuje lepsie, ale nemam skusenosti..

Ake mate skusenosti ? :)

zuzic

co je na tom zle nosit k rifliam botasky? mne je to pohodlnejsie ako trepat sa cez cele mesto v stekloch:)
potom k sortkam alebo sukni si uz dam ine ale k rifliam je to podla mna fajn botasky

adidaska

Ja inak nechapem ludi, co nosia botasky aj v zime aj v lete, v dazdi, na slnku. Ved existuje predsa sezonna obuv. Podla mna by kazdy muz mal mat aspon 5 druhy obuvi do ozneho pocasia a botasky sa predsa hodia k sportovemu obleceniu alebo ku rifliam a lezernej koseli by som si dal urcite nieco ine. To je pre pubertakov nosit botasky stale.
A o zenach, ktore nosia botasky k rifliam, sortkam atd. ani nehovorim.

zuzic_

ja som najviac asi za adidasky...
ked som si kupila z deichmanu rok mi vydrzali a boli fakt super:) a to som v nich chodila stale v kuse aj v zime po snehu aj v lete:)

drumka

no ja som zena a na botasky som sa vykaslala uz davno:) najprv som si kupovala botasky z cinskych obchodov,no vydrzali mi tak jednu niekedy ani jednu sezonu:)potom som si kupovala botasky z Daichmannu,tak za 30-50eur,ale nic moc...tak som sa na to vykaslala a kupila som si treky-trekingove topanky,take ako na turistuku do hor nosim..som spokojna...zabehni do sportoveho obchodu a kup si trekky,maju siroky vyber,aj na leto..vydrzia aj do dazda a maju aj lahšie typy..hurbe,vysoke,ake len nechces :)

mate59

lost - by som ti poradil asi tak,skús si kúpiť obuv na tréningové behanie na tvrdý povrch.Ak veľa chodíš,ona je trošku ťažšia ako len na behanie.Kúpiš v obchode so športovými potrebami.Hlavne je dobre odpružená a na chodenie veľmi vhodná.Dobre vetrá.Zo značiek si môžeš vybrať ktorú chceš,ja som roky spokojný so značkou New Balance.Super kvalita za dobrú cenu.Takto to robí asi málo ľudí,ale mne sa to roky osvedčuje.

uilf

byvaju aj pocas roka, ale hlavne ked sa konci zima a potom ked sa zacina zima :), chapes proste ked sa meni doba teda raz za pol roka ked menia letne za zimne a naopak, to byvaju vo vsetkych obchodoch aj z oblecenim zlavy ze 70% a vtedy inak povymetam shopy :), alebo aj ked sa menia kolekcie oblecenia a chcu sa zbavit starych aby mohli nasadit nove, ale ty si sa pytal na bopty, sry :) nejako som sa rozohnil, ked byvas niekde blizko ba, tak v auparku je s.oliver tam sa mi fakt paci oblecenie, vzdy je tam, kopa veci co by som bral, ale tie supy zato fuuu, no ked vicihnes zlavy :), a je to kvalitka, good znacka, to ja len tak aby si mal co nahodit na seba k tym botkam novym :) ja normalne ani nenakupujem, ale ked tak rozmyslam tak vzdy ked pridem do obchodu tak su zlavy aspon na nieco. a mas pravdu rovnaka znacka je u nas shit kalita ako u amikov napr.

hassy

lost, neviem odkial si, ale ak mavas sem-tam cesty do prahy, tozhodne navstiv outlet-fashion arenu, kde mas v kazdom obchode minimalne zlavy 35% na vsetok tovar, plus oni zvyknu davat kazdy tyzden zlavu na iny sortiment. ja som to vychitla prave ked boli zlavy na topanky v NIKE kupila som si botasky take tie s vysokym kotnikom co u nas stoja cca okolo 100€, u nich za 990Kc...