Ake botasky ?

Príspevok v téme: Ake botasky ?
lost

Asi je cas prestat nosit cizmy :D

Ale neviem kde/ake kupit..

95% svojho zivota som fical (kracal) na 10eur made in china. potom som si skusil taky "ulet" za 100e zlacnene z 130r, tusim tie 3pasiky, ale nie som si isty. prekvapivo vydrzali az 3/4 roka, ale ze boli na nosenie v hale som si vsimol az doma :) (diera na spodku boty), cize vydrzali 2-3x viac ako tie cinske.. (nic moc)..

Cize hladam maximalnu kvalitu, cital som celkom dost nazorov ze dne su kazde vyrobene tak aby sa pokazili za 1-2 roky.. Comu aj verim, pochopitelne.. Money talks..

Kolko chodim?
2km + 3km ak idem "von" (hold dedina).. krat 2-3 krat tyzdenne.. to je 60-100km mesacne.

kazda sa znicila prave tak ze sa vysuchala vnutorna cast kde mam pätu a potom z toho len vznikaju tie odtlaky alebo co :)

proste su smejdy :D

Asi potom bude lepsie diverzifikovat a pouzivat dva pary :D

kazdopadne, davat 100eur za tie Made in whatever alá znackove Sold in Aupark ktore sa rozpadnu za rok, je trosku nad moj zivotny styl.

Rozmyslal som ci nie je jendoduchsie skocit niekam do okolitych statov.. Wien? Madarsko? Budapest? Pariz? NY? .. :D zevraj sa tam nakupuje lepsie, ale nemam skusenosti..

Ake mate skusenosti ? :)

lost

No mne nejde ani o cenu, ako o "reasonable" cenu :D

Mam aj tricka z USA (objednane) a su kvalitnejsie ako PRESNE ta ista znacka od nas, a cenovo -50% v USA (aj posta, clo nebolo) ... cize mam pocit ako keby je u nas odpadovy trh, (co vlastne aj je)

Objednat cez net radsej nie, lebo botasky by som radsej vyskusal ako naslepo :)

uilf:
A podla coho su tie -50% zlavy?
respektive kde su? po sezone a tak?

uilf

lost, to nieje len s botinkami ze su u nas 2x take drahe ale zo vsetkym :), a mas to to iste ako s oblecenim, kupis si v teranove triko, operes ho 5 krat a uz ti zostava len hadat aka bola povodna farba a tiez sa ti nezda ze by si si kupoval xxxl velkost :), znackove = aj kvalitne vacsinou, a ono aj zalezi kam v tych botach chodis nielen kolko km, podla toho si veberies druh, ja napr. kupujem adidas alebo nike vacsinou, som spokojny ale je to tak ze do dvoch rokov su uz pomaly nenositelne, ale zase kupujem ich len in action, predsa len vysolit 100e za boty je pre mna dost, myslim ze aj to stoji za zvazenie, pockas si pekne na zlavy, casto byvaju aj viac ako 50% a to su potom ine nakupovacky :)

sign

lost:

adidas,nike,puma su to kvalitne tenisky mne vydržali velmi dlho ...a to tenisky nosim skoro stale.
a ze su u nas drahe? no su .neviem co ti brani v tom aby si si ich isiel kupit do rakuska (aj ked by ta to mozno vyslo rovnako s cestou ako keby si si ich kupil tu)alebo objednal cez net. stale ta to vyde lacnejsie jak tu.
aj v NY sa nakupuje dobre, ale ked mas na to ist nakupovat do NY mas na to si kupit aj tu tie tenisky (aj 10 parov)

lost

Respektive vo vedlajsom Rakusku/Nemecku za 1/3 az 2/5 lacnejsie, priblizne..

na takych uzernikov by som rad pouzil praktiku "skusim, zapisem model, objednam online" :D

lost

Mne len nechuti, ze Adidas u nas stoji 2x viac ako v USA/UK :D

To uz radsej skocim tam a kupim ich 7 - na kazdy den iny par :D

adidaska

Nosit halovky ako bezne botasky kazdy den, ani sa necudujem, ze Ti dlho nevydrzali. Ja som si kupil pred 2 rokmi Adidas botasky a su ok, vyzeraju ako nove.Kupujem len Adidas botasky a nikdy ma nesklamali.Dokonca mi jedne adidasky vydrzali az 6 rokov a vyhodil som ich nie pretoze sa roztrhli, ale ja som ich zaspinil od farby a uz to neslo dat prec.

GiovanniX

chod do Deichmannu,urcite si vyberies nieco :) znackove boty kupis za cca 50€,znacku neviem,ja som len zatial Nike mal(nebranim sa inym znackam),este ma nesklamali:D,ale napr.Memphis,alebo Victory su tiez dobre,vlastne nezalezi na znacke,ale na kvalite a moje kriteria su,aby botasky boli 1.lahke 2.aby mali tvrdu podrazku(aby sa nedali lahko ohnut) 3.spracovanie topanok,cize,lepenie,sitie dost presne musi byt.