Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

eventualne tehotenstvo

Príspevok v téme: eventualne tehotenstvo
kacka100

Ahojte chcela by som poradit , beriem pravidelne antikoncepciu(jeanine) uz rok s priatelom sme vsak mali sex v dobe ked som brala antibiotika(biseptol) takze sme pouzili kondom ktory sa nam ale bohuzial pretrhol ale menstruaciu som dostala presne v den ked som ju mala dostat ale nie rano ako obvykle ale az vecer ked som si spravila kupel ale mala som ju asi len tri dni z toho treti den len spinenie je mi to ale dost podozrive ze bola taka slaba ja neviem mozem byt aj tak tehotna alebo nie? Chyta ma dost paranoja je pravda ze teraz som mam dost vela stresov skuskove, potom som mala zapal mocoveho mechura a neskor kvasinkovu infekciu obvykle mavam menstruaciu 4 dni dakujem vam za rady

isabella

mne osobne sa pri uzivani tejto antikoncepcie skracoval cyklus celu dobu, nemaj strach, je to v poriadku, ani tie antibiotika nemuseli natolko ovplyvnit ucinok antikoncepcie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.