Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbenie nôh

samec

aj ja mam ten problem ale iba ak stojim a nehybem sa ale akonahle sa pohnem hned to prejde ale je to neznesitelne svrbenie :/

Vikus31

ja na to normalne beriem tabletky proti alergii, claritine vacsinou...mam uplne rovnaky problem ako si ty popisala ale ked som bola na alergologii nic mi nezistili, lekarka len povedala ze asi mam vysusenu pokozku ze sa mam natierat kremom, samozrejme to nepomohlo tak som si pomohla sama...tie tabletky zaberaju ale asi az popol hodine a dovtedy sa mozes zblaznit :)

PTK

pa si po umyti nohy postriekam octom jemne rozprašovačom a necham uschnut to robim aj ked pridem z kupaliska mam to radu od lekarky

nathalie76

to Katarina,
prave pre take inteligentne poznamky ako su predchadzsjuce...rasej tu reagujem len zriedkvo...su tu totiz ludia, kt. si notoricky robia dobry den z kazdeho....
...ale teraz k otazke. Skus si v lekarni kupit pripravok-HEXA HOJ-je to na bylinkovej baze a mne to pomohlo aj pri svrbeni noh. Inac, kozna lekarka mi to poradila aj ako prevenciu proti roznym mikozam, kt. v lete na nas cihaju takmer vsade.

KATARINA1111111111

dakujem za velmi inteligente rady, nepovedala som ze mi nohy smrdia, ale chapem ze nie vsetci maju rovnake hygienicke navyky, tak cocochanel poradila s tym s cim ma skusenost ona

ochtojetoho

to by teda aj mna zaujimalo, pretoze mam podobny problem (okrem toho, ze sa skrabem po stipancoch od komarov, vrr)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.