Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gélové očné linky

Príspevok v téme: Gélové očné linky
Krevetka810

Zdravím všetkých:)chcela by som sa vás opýtať kde by som mohla zohnať takýto typ linky(e-shop,predajňa),nechcem žiadne lancôme a pod....takéto značkové veci sú pre mňa finančne náročné....niečo čo je ,,zlatá stredná cesta" čo sa týka ceny a ak máte nejaké skúsenosti s niektorými takými linkami hoďte tu aj svoj názor prípadne odporúčanie:)....

btw. v ORIFLAME som zočila práve túto gélovu konzistenciu-neotláčala sa na viečka?vydrží celý deň?.....mám mastnú pleť tak preto sa pýtam..s oriflamom nemá moc dobré skúsenosti preto nad ním váham:/kebyže som niekde mohla kúpiť od MAYBELLINE LASTING DRAMA linku tak ju v pohode beriem lenže našla som ju len na ich stránkach a na slovenských nie:(

nikde som tu nenašla takúto tému preto som ju aj založila:)

Krevetka810

Martinka2:tym podkladomm som myslela nejaku fixaciu-napr. face primer...to je taky fixacny kremik ktory predlzuje trvacnost make-upu, tienov,atd.:)

k tej Alverde:):pozriem ju v DM lebo to je asi to najblizsie kam mozem vyraziť,skoda ze Kenvelo nemam tak blizko-wetn wild vyzera fakt dobre:(...aspon mam z nej taky dojem....

Lucinka33

Bola som nerozhodna, tazko to je so mnou :) Presne, tu Blacktrack Fluidline by som chcela aj ja. Nakazili ma nou na youtube :) Alebo aj od Bobbi Brown by mohla byt :) No myslim si, ze take znacky za dobru cenu nedostaneme :)

Martinka2

Lucinka
hmmm no to je skoda ze si si nekupila NARS je drahsia znacka, ale ma dobre recenzie :)...co sa tyka tej linky najviac ma asi laka od MAC Blacktrack fluidline len kde ju zohnat za dobru cenu :D

Lucinka33

Martinka, ja som ju isla reklamovat este v ten den, ked som ju kupila :) A tiez uz nemam odvahu si kupovat dalsiu, aby som zas nenatrafila na vyschnutu. Nechcem ju otvarat v obchode, to je take blbe a este na teba cumia ti SBS-kari v DM :)
Hladala som v Kenvele gelovu linku Wet N Wild, ale mali tam len obycajne tekute. Skoda, ja tiez hladam uz dlhsie gelovu. Raz som mala moznost kupit gelovu linku od NARS za super cenu a nekupila som. Teraz je uz neskoro, tak lutujem :)

Martinka2

Lucinka
no ja som to reklamovat nebola...a to bola asi chyba....ked je taka dobra tak by som ju mozno sksuila len sa bojim ze opat bude vyschnuta...

Krevetka
ta alverde stala nieco okolo 2 eur...a ci pouzivam podklad? myslis asi konkretne tu oriflame...tak podklad co ja viem...linky si stale davam az nakoniec licenia ked mam uz ocne tiene aplikovane....nikdy nechodim len s linkou...prave preto sa trosku cudujem ze sa otlaca ked mam suche viecka a este aj ocny tien...

baby...ak niektora najde v Kenvele tu wet n wild dajte vediet :)

papaja

baby vobec neviem kolko stoji,ja som si ju chcela objednat cez net, v USA je velmi lacna,okolo 3dolarov a ma skvele recenzie,tak ju skuste pohladat

Krevetka810

hassy a Martinka2:a používate nejaký ten fixačný podklad pod tie linky?

papaja:Nevieš mi povedať cenu tej linky?

A koľko stojí tá Alverde?Na nete som našla ich stránku ale vyzerá že len v zábehu pretože tam toho nieje veľa popísaného o tejto značke.

Lucinka33

Martinka, aj mne sa stalo to iste s Alverde, ze bola vyschnuta. Ale bola som reklamovat a v pohode mi vratili peniaze. Kamoska ma tiez tu Alverde a vraj je vyborna, je s nou spokojna.
Papaja a Wet n Wild maju aj gelove linky? To som si nevsimla, myslela som, ze len tekute. Asi to pojdem pozriet zajtra do Kenvela :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gélové očné linky - Fórum - ZDRAVIE.sk