Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co myslite ? Zubar a operacia

Príspevok v téme: Co myslite ? Zubar a operacia
Vodulienka

No abych začala. Tak asi o mesiac mam podstupit operaci teda presnejšie maju mi vyriznout kus podneby na všit na chybjejici kus dasne. Zubar mi rika že je to dost pobelstive a ani se tomu nečudujem ... jen chci vedetieť či to budou robit pod lokalnou anesteziou alebo pod celkovou. Dost se toho bojim.. Co si o tom myslite vy? pripadne jake mate skušenosti zo zubarmi? Delali vam neco podobneho? Za reakce dekuju ... a teraz ma napada a ako potom budu jest ? alebo hovorit ?

Vodulienka

pre Well Hlavne sa ty neposer. Neviem prečo reaguješ ked k tomu nemaš čo povedať a nevieš o tom vôbec nič ... Byť tebou tak radšej držim hubu kim ti ju niekto nerozjebe...

mate59

jedná sa asi o plastiku ďasna.Robí sa v lokálnej anest.Bolí len pichnutie injekcie.Nič necítiš.Potom si kúp Coxtral alebo Ibalgin,dáš si po účinkovaní inj.
Hlavne si to miesto treba hneď chladiť,aby nebol veľký opuch.3 dni jesť mixovanú stravu len kvoli stehom,ale bolesti by nemali byť žiadne,po 10-12 dňoch vybratie stehov.

Well

Vies ty vobec co je lokalna alebo celkova anesteza??

Ak by ti odrezali nohu v anesteze.......citila by si to len ako nejaky divn& pocit .

Hlavne sa nepokakaj a pred tym ako tam pojdes pekne krasne uvolni svoj anal.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co myslite ? Zubar a operacia - Fórum - ZDRAVIE.sk