Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: problem

Príspevok v téme: problem
LilaAbner

ahojte, mam taky problem: 3krat denne si umyvam zuby, pouzivam medzizubne kefky, nite, ustne vody a pravidelne navstevujem zubara,skratka staram sa o zuby az moc, ale v poslednom case mam s nimi same problemy. zda sa mi,akoby som mala kazdy zub pokazeny, nebolia ma sice (nastastie),ale citim v nich tlak a trpnutie.hlavne rano,ked sa zobudim,citim strasne trpnutie a na dotyk aj trochu bolest.po 10 minutach to zmizne a mam klud cely den.bojim sa,ze pridem o zuby, kedze byvaly zubar mi ich trochu zanedbal. prosim niekoho,kto sa s tym stretol o radu.dakujem.

LilaAbner

dakujem. a nie, odhalene krcky nemam a praveze ani nepouzivam bieliace pasty a kefku mam curaprox ultra soft, tak neviem.snad mi zubar pomoze, alebo bude na mna kukat ako na blbca,ked mu poviem,ze ma bolia vsetky zuby.

mmmmm

Nie som odbornik, ale ked si prehnane cistotna a to hlavne tvrdymi kefkami a "super bieliacimi" pastami a podobne, ze mozes mat porusenu sklovinu, preto mas citlive zuby.
Zajdi za zubarom urcite ti pomoze.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problem - Fórum - ZDRAVIE.sk