Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozchod kvoli rodičom:( názor hlavne chlapov

Príspevok v téme: rozchod kvoli rodičom:( názor hlavne chlapov
smutnučka 22

Ahojte som baba mám 21 iste si pomyslíte ,že som sprosta že som už dospela a rodičia mi nmaju čo roukazovať ale bolo to tak celý život vždy som bola dobre dievča ale vždy to bolo horšie teraz mám priatela ktoreho lubim sme spolu pol roka ale rodičia ho sice akceptuju ale nemjju ho radi nezakazuju mi ho ale nemože isť snim na výlet presúpať u neho ani knám nemože isť proste ani v lete na pár dni nikam nemožeme povedali že kýým bývam u nich a platia mi školu tak to tak bude to je min ešte 3 roky vy na jeho mieste by ste sa somnou rozišli alebo by ste to vydržali lebo on je typ že si mohol vždy robiť čo chcel a nikto ho neobmedzoval tak sa bojím že ho to prestane baviť a opustí ma

anjelik9

a prečo ho nemajú radi? na jednej strane vravíš že ho akceptujú ale na druhej strane že ti ho tak nepriamo zakazujú to že ked im nesedí a nechcú aby si ty spala u nich to by som este pochopila ale tak keby ste u vas tak môzu robit "dozor" a vyletik na jeden dnik mi pride tiez v pohode mne to pride ze troska prehanajú mozno ze si pre teba predstavovali niekoho lepsieho aj ked to asi vela rodicov ale urcite ked sa lubite by ste sa nemali vzat ale bojovat pretoze ten kto bojuje môze prehrat ale ten kto sa o to ani nepokusi už prehral...možeš ist na intrak a najst si brigadu abo si možte najst spolu podnajom aj ked si myslim ze aj tak by boli nespokojni ale určite sa nevzdávať a hladať nejaké riešenia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozchod kvoli rodičom:( názor hlavne chlapov - Fórum - ZDRAVIE.sk