Muži s dlhými vlasmi

lochness

tak to uz jooo :) ja som tiez celkovo na metlakov, jasne ze tie vlasy musia dako vyzerat, ked je ich tak zo 5 a mastne tak to neni nic moc :))

Bulletka

Hmmm, tiež mám slabosť na krásne, dlhé, upravené vlasy na mužoch :). A určite to súvisí aj s tým, že obľubujem tvrdú hudbu :).

dazdovka666

Tiez som zatazena na vlasacov - ved ja som kratkovlaseho frajera nikdy ani nemala :D Ale ja som bola /a srdcom stale som :)/ velka rockerka a metalistka, takze to bude asi tym. Vekom ma ta ortodoxnost uz tak trochu presla, uz som schopna povedat aj o kratkovlasom chlapovi, ze vyzera dobre :D.

PS: Moj priatel ma dlhe kucerave vlasy ;). Ale furt mam dlhsie ja :).

xxxxxxxxxxxx

ja mam slabost na dlhovlasich mozno je to preto ze aj moj ocino mal dlhe vlasy...Ale aby v tom bolo jasno urcite sa mi nepacia taky co ich maju riedke a znicene lebo poznam vela metalistov ktory si nechavaju len koli tomu a vabne to nevyzera... doma mam chlapa s vlaskami po plecia a stale mi je smutno ked si ich da pred letom ostrihat. velmi sa mi pacia aj dredaty a raz som mala priatela s vlaskami az po pas vyzeral ako indian jemu to naozaj seklo...je pravda ze nie vsetkym tie dlhe vlasky pasuju niektorym som aj odporucila radsej sa ostrihat :)))

natalia123

Tiež som mala chlapa, ktorý mal dlhšie vlasy, pod uši a vyzeral super :) No dlhé vlasy po lopatky alebo po pás sa mi už na chlapoch určite nepáčia, lebo málo žien sa o také dlhé vlasy vie starať, nieto ešte chlapi... Ja mam čierne vlasy po pás, a starám sa o nich poriadne, podstrihujem pravidelne, dávam si robiť kúry a zábaly v kaderníctvach. A poznám veľa chlapov, s vlasmi priveľmi dlhými a ani v jednom prípade neide o kvalitné a pekné vlasy. Takže som zato, že žena má mať dlhé vlasy po pás, ale chlap určite nie. Keď chce mať chlap dlhé vlasy, nech si nechá pod uši až po krk a nech sa o ne hlavne stará. To môže vyzerať veľmi pekne a atraktívne.

bingham

ja nechapem...ako moze mat chalan dlhe vlasy...ja sa musim kazdy tyzden strihat...lebo mi to vadi...a mam pocit..ze cim viac si to striham...tym to rychlejsie rastie :D

veves

no, ide o vyzor, nie ci je to dobry clovek a ci ho odsudzujem.
maloktory, naozaj maloktory chlap ma dlhe vlasy aj pekne. ak su zdrave, huste a hodia sa mu tak je to samozrejme pekne. takisto ako kratke strapate.
co vsak neznasam su tí s tými tenkými copíkmi rozcuchaných, rozlietanych a poskodenych vlasov, co nemaju ani na samotnej hlave toho vela, nieto este v gumke. vela metalistov je takych.

zuzanka65

Nedávno vstúpil do môjho života jeden dlhovlasý...je skutočne sexi a má aj dobré srdce a to je najdôležitejšie...Inak poznám niekoľko dlhovlasych krásavcov, páčia sa mi.:-)