Muži s dlhými vlasmi

irmička

Sally z dr. Quinnovej, je aj môj ideál,a to som už stará baba, dávno vydatá :))) áno, niektorí sa mi páčia, ale musí to byť špeciálny typ chlapa. A keď už má dlhé vlasy, nesmie mať bradu, potom je už príliš zarastený.

mifor

Mne sa páčil jeden herec s dlhými vlasmi v telenovele Skrytá vášeň. Priezviskom sa volá tuším Cimarro a hral jedného z trojice bratov - najstaršieho Juana.

wonderbra

ooo ty kks..predstavit si naheho chlapa s dlhymi vlasmi...:*
ale zalezi, ci sa to tomu chlapovi hodi a ci ich nema mastne alebo nejake zanedbane. ale napr. typicky cech s dlhymi vlasmi je humac:D

alusinka

mne sa vzdy pacili taki chlapi... Ale len ked nemali tie vlasy ulizane a mastne... pokial ich maju take vlnite, huste... Mnam ;))

napr. taky Sally z Doktorky Quinovej :)))

bodynka

aj moj ma dlhsie vlasy ale stale ich nosi v cope. Ma ich uzasne huste leskle a zdrave, a nic s nimi nerobi. Je na styl Orlando Bloom , takze je to velmi sexi.

drumka

no:)mne sa niekedy nepacili taky muzi..ale nejako sa to poslednu dobu zmenilo,teraz sa mi uz pacia,ale musi to byt taky poriadny chlap,ze ma aj urcitu charizmu ktora mu tak akosi uz pasuje k jeho vlasom...raz by som chcela mat chlapa s dlhymi vlasmi...mnam:)