Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opálenie

Príspevok v téme: Opálenie
Matus144

Cawte, kedze leto sa uz zacalo chcem sa spytať ako postupovať pri opaleni do aspon jemne hneda, mam špinavy blond vlasy, modre oči, neviem či som fototyp 2 alebo 3, mam svetlu pleť ale ked sa chcem opaliť stale ma len chyti do červena, 3 dni už použivam opalovacie mlieko s UV filtrom 30 s betakarotenom, pehy nemam, zopar znamienok na rukach a nelupem sa, krk mi chytilo celkom pekne no ruky mam skor do červena, zvyšok biele, poradte prosim, hambim sa vysť von v kratkych nohaviciach, do solaria isť nechcem, a nechcem ani samoopalovacie mlieka, kto by mohol so mnou zdielať nejake tie rady, Dakujem

siika

Opaluj sa postupne..ja som bola cca hodinku na slnku kazdy druhy den cez tento tyzden a vcera som sa opalovala asi dve hodky na takom silnejsom slnku..a trochu ma spalilo, takze silnemu slnku sa raci vyhybaj alebo niejaky opalovak na seba hod :) a ja som dost bledej pokozky...ale ked sa opalujem postupne, tak teraz mozem povedat, ze som uz dost tmava na to aka som za normalu :)) a na to aby si nebol taky cerveny je doby betakaroten :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opálenie - Fórum - ZDRAVIE.sk