Asi chce inu:/

Príspevok v téme: Asi chce inu:/
zalubena:(

ahojte....noo ako zacat....paci sa mi velmi jeden chalan velmi dlho sme si pisali na nete aa rozoberali sme co keby bolo nieco viacej ale on stale povedal ze sa este poriadne nepozname....aa po case to prislo.... ja som do neho totalne zblaznena aa razsme isli spolu von privykrat uplne v pohode aa na druhy krat ma pobozkal...bola som v nemom uzase bol to moj prvy bozk ...ale potom to prislo...povedal mi aby som si z toho bozku nerobila nadeje ze to boli hormony aa podobne....piseme si dalej v pohode ale zistila som ze on ide po druhej ....teda aspon mi to tak pripada...ked si pozeram co si pisu myslim na Fb na nastenke tak ma to velmi boli:/ newem co mam robit ona je krajsia, vtipnejsia....ale to co citim k nemu som este k nikomu necitila....aa ked mame debatu na tuto temu stale povie ze on teraz ziaden vztah nechce....co mam robit ???:(:(

mate59

no buchla si sa do neho,ale nič z toho asi nebude.Pre teba je to nová skúsenosť,ale takých ešte príde niekoľko.Nájdeš si iného,lepšieho, ber to tak.

tak

Drahe dievca

vychutnaj si ten lubezny pocit, si nadherny mladucky cloviecik, mas vsetky brany tohoto sveta otvorene dokoran, ... prezivas najkrajsiu cast svojho zivota, prajem Ti to z celeho srdca, ...

isabella

tazko radit, typujem, ze si velmi mladucka, ale uvidis, aj ked mas teraz pocit, ze sa ti zrutil svet, o par rokov sa nad tym len zasmejes...
tak sa skus zalubit do niekoho ineho ;-) ved klin sa klinom vybija