Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nadmerné potenie

Príspevok v téme: nadmerné potenie
potijanko

Dobrý deň , mám jeden vážny problém a to je veľké potenie . Nie je to len v podpazuší , ale je to na celom tele . Hlavne keď idem do/zo školy a na sebe mám tašku , mám celý chrbát mokrý , potom ked si dám tašku dole , celý chrbát na tričku od potu , je mi trápne , ale nemám to len ked mám tašku , ale aj klasicky hlavne teraz ked je teplo , prejdem pár metrov a už som spotený a nie tak že to len cítim , ale toto aj vidieť . Prosím teda o pomoc , dá sa s tým niečo robiť ? Existuje na to niečo ?

Lemurik

Mozes skusit Driclor... na letaciku sa sice uvadza ze je to len na podpazusie, ruky a nohy ale bratranec si to daval aj na chrbat a pomohlo. Zozaciatku si to natieral kazdy vecer pred spanim (po osprchovani) a neskor stacilo uz len raz alebo dvakrat za tyzden. Stoji necelych 7 eur v lekarni.

potijanko

rew: To je iba čaj ? Iba to vypijem ? Prepáč za takú sprostú otázku ,ale v tomto obore niesom ehm "doma" .

rew

inak.. cajik zo salvie nema nejak extra lakavu chut.. aspon pre mna.. a tom mam bylinky rada :) takze ak by si mal podobny problem, mozes skusit aj florsalmin (tinktura zo salvie lekarskej) volnopredajne v lekarni (na webe som nasla cenu 3,10 €) super aj pri zapaloch hrdla :)

rew

potijanko> citala som este davnejsie ze na nadmerne potenie zabera salvia, skus si nieco o tom vygooglit. vlastne si idem vygooglit aj ja :) tiez mam s tym problem.. co mi vadi najviac je potenie na tvari... zvysok tela je ok, ani ten pot nijak nezapacha, ale ked vojdem z vonku do miestnosti, tvar mam celu mokru.. stekaju moi z cel pramienky potu.. no pruuser :) mam to v zime aj v lete, ale teraz s tymi horucavami to zacina byt dost zle, tak asi idem otestovat ten caj :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nadmerné potenie - Fórum - ZDRAVIE.sk