Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel odisiel na mesiac do zahranicia

lovelaska

V spojeni cez net mozeme byt len 1x za tyzden, pretoze ma volno len v nedelu, inak pracuje a tam kde je nie je pripoj na net :-( Volat si nebudeme lebo by sa nedoplatil, takze len 1x tyzdenne sme v kontakte. My sme spolu dva roky.

silanka

myslim, ze cloveka ktoreho milujes a on miluje teba nemusis prekvapovat aby vedel ze mu na tebe zalezi. staci navrat padnut si do narucia a to objatie bude vraviet za vsetko. ja som tiez teraz momentalne bez priatela mesiac.pride 28meho. pocitam dni ale da sa to. je to uz druhykrat. prvy krat to bolo horsie lebo sme boli spolu vtedy len pol roka, teraz on mi sam povedal, ze zvladneme, ze vieme, ze sa milujeme. teraz sme spolu rok a pol.obaja dospeli. a lovelaska nie ste v kontakte na internete ? my denno denne, volame si sem tam cez skype. a aby ti dni ubehli, citaj knihy, chod von , do prirody, zasportovat, nakupovat, alebo pozeraj telku, upratuj, var, upec nieco :) a ked pride si mozte urobit pekny dnik, ze urobs nejaku nepecenu torticku so zmrzlinkou.mesiac nie je az taka dlha doba su to iba styri tyzdne.da sa to :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel odisiel na mesiac do zahranicia - Fórum - ZDRAVIE.sk