Orál

Príspevok v téme: Orál
emma*222*

Takže mám 13 a pol.....a s frajerom chodim uz 1 a pol....rozhodli sme sa ze nas vztah nejako ozivime a povedali sme si , ze ked budiúci vikend nie su moji rodicia doma pride ku mne a bude u mna spat....a chceme si vyskusat navzajom oral...je to podla vas dobry napad??? ze si urobime navzajom oral, spolu sa osprchujeme, pojdeme spolu spat, budeme kukat tv, mazlit sa....nie je to nezakonne, či?
tak mam ist do toho???
thnks za vsetky odpovede

krtko-lampa

Ak sa na to citis tak to sprav ;) teraz to bude pre teba uzasne a pekne. Taketo hry ta uz nebudu bavit, ked budes stara.

Ale daj si pozor na to, aby sa ti penisom neobtieral o tvoju ... alebo aby do teba nesiel dnuka atd. Lebo otehotnenie by bola pre teba katastrofa ...

Ak na to mas tak to sprav, ale sprav to bezpecne ... ;)

A vy ostatni ? zavidite jej ? alebo prij...ny KDHci ? ;) umrite ...

miauu

emma*222*:
tak v prvom rade ahoj :) nebudem tu na teba vyskakovat ako niektori ale poviem ti moj nazor :)
vies mam 16 (pre niektorych som mozno tiez za**ane decko, ja si to o sebe nemyslim ;) )
ale ked ti mam povedat co si myslim, naozaj nestvarajte, jednak mozes mat z toho naozaj zle a keby si mala mat ty male babo?? ja co som o 3 roky starsia tak ja si seba nedokazem v takomto postaveni predstavit, zrutil by sa mi asi zivot. Vies tiez som chodila s jednym chalanom, ktory ma mal naozaj rad, este teraz mozno, ale sme uz iba dobri kamarati, tiez som vtedy (14 a pol r.) uvazovala nad niecim takym, ale neodhodlala som sa k tomu, nebola som pripravena. A casom som zistila, ze chlapi naozaj miluju a viac si vazia zeny, ktore su panny. :D Naozaj to myslim vazne, ked som si nedavno s jednym pisala a pytal sa ma...no ked som mu to povedala bol uplne "paf" :) a aj byvaly mi povedal, ze si ma preto viac vazi a aj to tak vzdy bude... Vies keby si bola na ich mieste-chcela by si sa skor vyspat s niekym kto este nikoho nemal alebo s takym, ktory prestriedal polovicu mesta? :)
A tiez som si vtedy polozila otazku: co potom poviem svojmu manzelovi? ze som zacala v 14tich? -neviem ako ty, ale mne by to bolo take ponizujuce, alebo by som sa citila jak...
Dufam ze ti to aspon trosku pomoze rozhodnut sa ;)

Simona_Dul

Že OŽIVIŤ VZŤAH! To už aj anál máte za sebou keď chcete nejako oživiť vzťah ?! 13-ročné decká...porazí ma

nikki.7

Keby som mala kontakto na tvojich rodičov,tak im zakážem odísť.Keby niečo takéto vyfaklila moja dcéra,tak sa má po chlebe...Nie som žiadn amoralistka,ale podľa mňa v 13tich je to priskoro na takéto"hry".Dnes to bude hra,zapáči sa,o týžden neičo viac a v 14tich sa rodičom zježia všetky vlasy na hlave,keď im oznámiš,že si tehotná.Uvedom si,že máš málo rokov a nemáš sa kde ponáhľať.Na všetko príde čas a užiješ si toho mazlenia až až.

0vecka

2 dsa nj teraz sa nikto neodvazi nic ukradnut ... to je naivita :)

2 emmma ak tvoj borec nema 15 tak je to legalne a myslim ze je to uplne na vas ci do toho pojdete ...

dsa

Niekto samozrejme viem, ze to bol SNS.. Lenze keby sa HZDS dostalo do parlamentu, tak urobia SNS/HZDS/Fico a zas sa bude kradnut ,)

AdamKrt

emma*222*:

zavolaj na cislo 112 a nechaj si poradit od nich. Su to kvalifikovani odbofnici, vedia uz co a ako. Hlavne im nezabudni nechat adresy.