Orál

Príspevok v téme: Orál
emma*222*

Takže mám 13 a pol.....a s frajerom chodim uz 1 a pol....rozhodli sme sa ze nas vztah nejako ozivime a povedali sme si , ze ked budiúci vikend nie su moji rodicia doma pride ku mne a bude u mna spat....a chceme si vyskusat navzajom oral...je to podla vas dobry napad??? ze si urobime navzajom oral, spolu sa osprchujeme, pojdeme spolu spat, budeme kukat tv, mazlit sa....nie je to nezakonne, či?
tak mam ist do toho???
thnks za vsetky odpovede

niekto

nechcem tu rozbehnut politicku hadku ale neda mi neragovat
dsa nastenkovy tender bol sns
a zo saskou este len budu problemy to vam slubujem ...

niekto

nechcem tu rozbehnut politicku hadku ale neda mi neragovat
dsa nastenkovy tender bol sns
a zo saskou este len budu problemy to vam slubujem ...

niekto

nechcem tu rozbehnut politicku hadku ale neda mi neragovat
dsa nastenkovy tender bol sns
a zo saskou este len budu problemy to vam slubujem ...

dsa

tibike ty idiot chod si volit svoj hzds s vladkom a elektru... alebo fica s nastenkovim tendrom? .. chybalo malo a zostavuje vladu. (cize keby SaS neexistovalo, tak HZDS sa tam dostane podla mna) . A inac k teme, kludne skuste anal nam je to fuk :D

niekto

suhlasim z pedoslimi a dodam ze pokial mas menej ako 15 rokov sa jedna o zneuzitie cize je to protizakonne

nemas sa kam ponahlat

inkaaa

nieje to dobry napad, moze to vazne poskodit tvoju psychiku, postoj k sexu. nakolko este niesi fyzicky ani psychicky pripravena na pohlavny zivot. radsej to odlozte, bozkavanie ok, ale oral?!

Lilllss

decko obsrate sa preber ty byt moja dcera, tak ta neba zrevem ze ti mozog odtecie... mazlit sa a spolu spat ty mas kolko moja? 20,30,40? ci boha ani sa uz nezamyslam radsej