Bolesti križov

gloss

a čo BREUSSOVA MASÁŽ s Dornovou manipulačnou metódou ? skus pogooglit ja sa tiež na to chystám...mám problemy s krčnou chrbticou a s tým spojene bolesti v ramenách a trpnutie prstov :(

joro

Ahoj tiez ma bolia krize ale neviem ,operacia, mozno keby bolo najhorsie,ale nastastie az tak zle sa necitim,snazim sa hybat mam psa,chodim cvicit, obcas ked to je uz na nevydrzanie mam taku podlozku s takymi pichliacmi sice je brutalne ale pomaha
treba nieco robit lebo sa zblaznis a bolest sama neprejde

karlos

Dodo, podobne ako ty som začínal aj aj, bolesti krížov,na nohu som nemol stúpiť, ani sedieť.Bral som kopec liekov, infúzii,injekcií,po krátkodobom zlepšení sa to vrátilo tak, že som skončil na na operačnom stole/mal som 46/.Bola to pretrhnutá platnička v driekovej oblasti/L5S1/.Radím ti preto, nájdi si dobrého lekára/neurolog,ortopéd/,nech ťa pošle najlepšie na MRI /alebo aspoň CT/aby sa zistila presná diagnoza,inak hrozia trvalé následky poškodenia nervov,ako sa to stalo mne.

margit

Sama som na tom bola podobne.Pobehala som lekárov typu obvodný,neurológ,ortopéd.Stálo ma to kopec času,nervov a peňazí.Bola som na rtg a CT vyšetrení.Brala som lieky,infúzie.teraz začínam s 2 týždňovou rehabilitáciou.Mám vysunutú platničku a oslabené chrbtové svalstvo,je to civilizačný problém,sedíme pri pc a pohyb žiaden.Treba mať pevné nervy.Chrbtica je sviňa,problém sa rieši dlhodobo.