Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

YADINE

thinka

Ahoj, ja som ju brala asi 3 roky, nepribrala som s nej ani deko, prsia mam stale rovnake :), ale mala som z nej velmi slabe kramy, takmer nijake, tak som ju vysadila. Na kazdeho ma ine ucinky, ale urcite sa radi medzi tie kvalitnejsie...

veronika

ja mam celkom fajn skusenosti, len asi ju idem vysadit, lebo som dost pribrala a asi z nej. ale co s atyka menstruacie, mavala som vzdy dost velke bolesti, najma prvy den menzesu, odkedy mam yadine, mam minimalne bolesti, aj tie trvaju len hodku mozno..a su takmer zanedbatelna, ani ziaden liek na utlmenie nepotrebujem, co nemozno povedat, ze som nepotrebovala predtym, ked som hak yadine neuzivala, mavala som obrovske bolesti..a vzdy sa dopovala ibalginom a ibuprofenom. teraz ziadne bolesti..a menzes je ovela slabsi, takmer minimalny..

kacka

...ja mam s Yadine zle skusenosti. Citala som jeden clanok, Yadine patri medzi najnovsie HAK na SR, a vraj sa len testuje, neviem co je na tom pravdy, ale urcite by som jej nepripisovala taku cenu,za sku ju predavaju...Po 2 mesiacoch uzivania som sice nepribrala, ale pocas 7dnovej pauzy som mala taky silny menzes ako nikdy predtym a o krcoch a bolestiach ani nehovorim, nemohla som ani chodit, aby som nahodou nepretiekla a mala som pocit ze stratim vsetku krv- taktiez som bola veeelmi bleda. Pred mesiacom mi lekarka zistila chudokrvnost, ale nesnazim sa to pripisovat HAK, ale stalo sa....

bibiana23

ja som ju pouzivala od 21 a som bola velmi spokojna.nikdy ma nesklamala a vzdy mi prisli kramy na cas.po dvoch rokoch som prestala len z toho dovodu lebo chcem druhe dieta.

tinusch

ahojte. ja vam len chcem povedat, aby ste si to tou atk rozmysleli. osobne som ju uzivala. dokonca yadine. nechcite vediet ake problemy som mala z toho. a moja kamaratka skoro zomrela. a naozaj mam ich v okoli dost na to aby vas trosku vyplasili. no samozrejme je to kazdeho osobna vec. niekomu to vyrazne skvalitni zivot (aj ked iba naoko)..napr. mojej krstnej. brala ju 10 rokov a dalsich 15 sa z nej dostavala. no nechcem to tu rozpisovat. no porozmyslajte. samozrejme je to individualne. ale ja uz hovorim NIKDY VIAC!

veronika

ahoj, aj ja mam 22 rokov a beriem yadine od septembra min roka..a neviem, ci som pribrala z nej,a lebo aj z antidepresiv, ktore este beriem..vazila som 44,a teraz vazim 58 a to meriam 160 cm, akoze dnes sa idem porozpravat s priatelom, ci ju mam vysadit, a uvidim, ci schudnem. ano, ak to sposobila yadine, tak sa mi zvacsili prsia...uz mam obvod 90cm.mala som 84.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

YADINE - Fórum - ZDRAVIE.sk