Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opuchnute dasno

paull

Zdravim nevie mi niekto poradit pred dvoma dnami som na pravej strane pocitoval ako sa mi krcok alebo dasno znensilo bolo to aj vidiet v zrkadle a potom den na to mi opuchlo lice a pri jednom zube citim bolest ked si prejdem prstom po dasne dufam ze to nie je nic vazne.s pozdravom paull

Ivka 1

Zubeq velmi dobra je na to zubna pasta z aloe ,ktora obsahuje vysoke percento propolisu. Nanasa sa na postihnute miesto po vykonani ustnej hygieny . Dasno sa pekne zahoji .

majkaaa

Kúp si v lekárni roztok Herbadent,udržiavaj ústnu dutinu bez zvyškov jedla,teda po jedle počkaj 15 min.umy zuby,potri roztokom. Mne takáto procedúra behom dvoch-troch dní problém pomohla vyriešiť.Inak,ako radili,navštív zubára.

Zuzu35

tak to ti nezávidim to musí byť bolesť.Ja som mala podobný problém mala som to v takom štádiu že som mohla jesť iba mixovanú stravu. Pomohlo mi keď som si to vyplachovala s odvarom-dubovej kôry asi 2 krát denne.Odporúčam bio pastu aloe vera ktorá nedráždi dasná.Ak máš biolampu tak by ti moc pomohlo ožarovanie.Len si to nevytláčaj lebo len čo si to zbytočne rozdráždiš a môžu sa ti tam dostať baktérie a môže ti to sakra opuchnúť a bude ťa to bolieť ako svina. Chod k doktorovi aby ti pomohol.

mjanik

ak by ti to trvalo dlhšie,tak si daj akupunktúrou "schladiť" žalúdok,alebo zmeň stravovacie návyky,aby sa ti neprehrieval žalúdok

marika99999

byť na tvojom mieste, idem s tým k lekárovi - zubár. Máš tam hnisavé ložisko, môžeš mať z toho aj iné zdravotné problémy. Nezanedbaj si to

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

opuchnute dasno - Fórum - ZDRAVIE.sk