Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepší plastický chrirug - na silikónové prsia Košice?

freduska55

lantalia odpisem ti, preco by som ti nie? :) Ako to vnimam po nejakom case? Vnimam to tak, ze to bolo jedno z mojich najlepsich rozhodnuti v zivote. Presla som si mnohymi problemami, bola som velmi nestastna z prs ake som mala. Bolo to na nic, dnes som nadsena z toho, ze konecne mam prsia, za ktore sa nemusim hanbit. Ale som na ne pysna ;)

lantalia

Freduska citala som tvoje komentare. Neviem ci mi este odpises, ale dufam, ze ano. Ide o to, ze tiez premyslam, ze by som si dala prsia urobit avsak sa bojim aby som casom toto rozhodnutie nejako nelutovala. Mohla by si mi napisat, ze ako ty vnimas toto tvoje rozhodnutie pre zakrok, ale aj pre kliniku po nejakom case?

2miriamma

zeka tiež nerozumiem prečo sa sústredíš len na BB, už raz som to sem písala a napíšem to znovu. Je dôležité aby klinika bola spoľahlivá a aby lekár ktorý by mi mal robiť daný zákrok aby mal dostatok skúseností a aby som nemala obavy sa mu zveriť do rúk. Takže neriešila by som, že kde kliniku, ale skôr by som riešila, kde nájdem dobrého odborníka :)

freduska55

romanusaa no tak smelo do toho :) ked budes nieco potrebovat kludne sa mi ozvi a budem rada ak ti budem moct pomoct nejako
zeka preco chces zrovna v tom okrese? co sa tyka tohto zakroku tak je podla mna vhodne za dobrym lekarom kludne aj cestovat :)

romanusaa

freduska musela som sa usmiat presne tak by som aj ja chcela brat svoje prsia, teraz tieto co mam beriem skor ako prekliatie ak keby som ani zenou nemala byt :/ uz som sa o tom aj s polovickou rozpravala ze by som chcela si dat urobit prsia, tomu tak zaziarili oci jak uz daaaaaaavno nie :)

Rybieta10

Emmi keď ono takto sa to nedá zovšeobecniť, všetko to záleží od danej kliniky, aké má ceny, aké implantáty by si chcela a podobne, takže je to dosť rôznorodé. Ale môžeš ti povedať jedno a to že ja som sa už definitívne rozhodla a už mám aj na február termín na zákrok :-)

freduska55

romanusaa aky by som mala mat pocit z mojich prs? Ze su to prsia ktore mi mali byt nadelene od prirody, ale niekde nastala chyba...ja viem ze tie prsia ku mne proste patria :) :)
emmi zalezi od toho ake implantaty, aku velkost a aj od toho na akej klinike. Niektore kliniky maju ceny teda riadne premrstene ale treba si pozriet viacere kliniky a vybrat taky zlaty stred co sa cien tyka, mne napriklad v tomto smere sadlo Centrum plastickej a estetickej chirurgie, pretoze odviedli kvalitnu pracu a aj za pomerne dobru cenu, ze nemali zbytocne prehnane ceny, to sa mi tiez u nich paci :)

Rybieta10

Kvetinka ďalšie som tu nebola.
Ale nevadí, mne to celé nejako aj došlo, začala som sa viac zaujímať o kliniky, ktoré v KE robia prsia a aj niektoré to mali tak, že mali o lekároch popísané čosi, takže to mi celkom tak pomohlo. Keď si čítam, čo freduska napísala, tak ma to potešilo, keďže som tak vnútorne aj ja bola naklonená pre tú kliniku. No ešte neviem na 100% :/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.