Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepší plastický chrirug - na silikónové prsia Košice?

romanusaa

freduska musela som sa usmiat presne tak by som aj ja chcela brat svoje prsia, teraz tieto co mam beriem skor ako prekliatie ak keby som ani zenou nemala byt :/ uz som sa o tom aj s polovickou rozpravala ze by som chcela si dat urobit prsia, tomu tak zaziarili oci jak uz daaaaaaavno nie :)

Rybieta10

Emmi keď ono takto sa to nedá zovšeobecniť, všetko to záleží od danej kliniky, aké má ceny, aké implantáty by si chcela a podobne, takže je to dosť rôznorodé. Ale môžeš ti povedať jedno a to že ja som sa už definitívne rozhodla a už mám aj na február termín na zákrok :-)

freduska55

romanusaa aky by som mala mat pocit z mojich prs? Ze su to prsia ktore mi mali byt nadelene od prirody, ale niekde nastala chyba...ja viem ze tie prsia ku mne proste patria :) :)
emmi zalezi od toho ake implantaty, aku velkost a aj od toho na akej klinike. Niektore kliniky maju ceny teda riadne premrstene ale treba si pozriet viacere kliniky a vybrat taky zlaty stred co sa cien tyka, mne napriklad v tomto smere sadlo Centrum plastickej a estetickej chirurgie, pretoze odviedli kvalitnu pracu a aj za pomerne dobru cenu, ze nemali zbytocne prehnane ceny, to sa mi tiez u nich paci :)

Rybieta10

Kvetinka ďalšie som tu nebola.
Ale nevadí, mne to celé nejako aj došlo, začala som sa viac zaujímať o kliniky, ktoré v KE robia prsia a aj niektoré to mali tak, že mali o lekároch popísané čosi, takže to mi celkom tak pomohlo. Keď si čítam, čo freduska napísala, tak ma to potešilo, keďže som tak vnútorne aj ja bola naklonená pre tú kliniku. No ešte neviem na 100% :/

romanusaa

ahojky freduska prave to je to coho sa bojim, ze ci budem mat spravny odhad na to ake velke prsia chcem mat, preto by som bola rada keby som nasla lekara ktory by ma usmernil aj v tomto smere, ze by mi povedal, ze tak toto uz prehanam, ze by to bolo moc a podobne :) Ty mas aky pocit z tvojich prs? je na nich vidiet moc, ze nie su tvoje?

freduska55

romanusaa tento rok som bola na zvacseni prs. Je to zvlastne sa na to pytat tak mne je to jasne ja som tiez na tom tak bola, ze ked som videla urobene prsia ze si hovorim, ze to musim mat, ale nevedela som na koho sa obratit az kym znama neprisla s tym ze si dala urobit :) tak som to potom zacala riesit a robili mi nakoniec prsia v Centre plastickej a estetickej chirurgie a tam co sa tyka toho ze ake velke, tak myslim ze kazda zena ma iste predstavy ake prsia by chcela mat, ale ide aj o to, ze mnohe mame mam pocit ruzove vyhliadky a chceli by sme velke a neuvedomujeme si ze v reale by to vobec nemuselo byt pekne, takze mna tam lekar nasmeroval, ze co by bolo lepsie :)

martina.d

breastfast si si istá, že dobre vidíš? pretože takéto lieky sú zbytočné, neraz som kadejaké vyskúšala a úspech žiadny, takže takýmto veciam už neverím. Ak žena chce mať pekné prsia tak jediná možnosť je podstúpiť plastiku :)

Pigma39

Takže sa mám viac zameriavať na lekárov a kliniky a nie mesto hej? takže nemám ani riešiť niečo také, že by som mala niekam cestovať?
kvôli tomuto zákroku sa za dobrým lekárom teda oplatí cestovať hej??

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepší plastický chrirug - na silikónové prsia Košice? - Fórum - ZDRAVIE.sk