Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy, melir, ako na povodnu farbu?

Príspevok v téme: Vlasy, melir, ako na povodnu farbu?
vlasata

ahojte, moja povodna farba vlasov je hneda, trosku tmavo, a kedze mam svetlu tvar tak som si pred rokom dala urobit melir, to bol taky ze ho ani nebolo vidno, po case dalsi a dalsi, a teraz mam uz vlasy dost svetle od mojej povodnej farby..teraz mam cerstvo dorobeny melir pretoze mi uz zacinali odrastat a nevyzelo to pekne, ale uvazujem ze by som sa chcela vratit spat k mojej povodnej farbe, lebo ta sa mi tusim hodi viac.. ale neviem ako, lebo cakat rok, dva kym mi to odrastie s ami nechce..myslite ze ked si ich nafabim na hnedu, taku ktora by mala priblizne byt rovnaka ako moja povodna farba, bolo by to ok? neznicili by sa mi privelmi vlasy? mne ide len o to aby som ich znaova mala ako moje piovodne, a ked mi budu odrastat tak aby to nebolo az tak moc vidno...poradte prosim:(

woman10

sun08
a ako sa robi ten dvojfarebny melir? lebo ja by som si ho tiez chcela dat, ale moja kadernicka vie robit melir len cez ciapku a tento sa robi cez alobal ci cez ciapku? porad mi

sun08

Roky som si davala robit melir,kazde 3 mesiace,ale vzdy po lete mi robila naraz 2jity melir..nanasala biely melir aj farbu(ja som si davala nieco ako biela kava).pekne to ozivilo.
Podla mna je skoda ich cele o5 stmavit. :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy, melir, ako na povodnu farbu? - Fórum - ZDRAVIE.sk