Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý gynekológ/ -ička v Trnave

Izidara

Neodporučam mudr. Červenku, od pôrodu, ktorý očividne nezvladol mám doživotne zdravotne následky, ľutujem, že som ho vtedy neudala, nezasluži si ordinvat

Ema132

ja chodim k Novakovi a musim povedat, ze je vazne mily pan, vsetko mi vzdy vysvetli, poradi..nemala som vaznejsie problemy, tak to zhodnotit neviem, no co sa tyka komunikacie tak je fajn:)

lindula

Ahojte, ja chodím k Štrbovi a som s ním spokojná, má všetko potrebné vybavenie a už keď sa tam odhodláte, urobí všetky vyšetrenia naraz, a myslím že to je dosť veľké plus.

jaja

No a MUDR.NAVRATL už nemá tú tlstú hrdzavú sestričku, čo stále mala problem nás objednať /volala sa Ivana/..teraz tam má takú milú, ochotnú, ústretovú sestričku Lenku a to je poklad. Síce len ale na 3-5r ju zastupuje, ale s tou pred tým sa teda nedá porovnať. Táto terajšia je veľmi preveľmi ústretová, aj telefony zdvíha, aj vtlačí pacientku, ked treba...no naozaj.

jaja

Veľmi dobrý gynekologovia sú v TT nemocnici, naozaj dobrý!!! + ešte Štrbo má ambulanciu na Športovej..poobede tam zasa ordinuje v jeho ambulancii naozaj veeeľmi vyhľadávaný urolog Mudr.Cvik a toho naozaj viem vynachváliť!!! Kedysi Mudr.Navratil na Kalinčiakovej bol veľmi vyhľadávaný, ja ale od neho odchádzam, lebo ked lekár niekoho sleduje a nelieči a po roku je stav vážny až na operáciu, tak je to moje sklamanie voči nemu ako k lekárovi.Pritom 10rokov som tam bola spokojná, ale ma sklamal..a nielen mňa...aj ďalšie 2 operatérky, ktoré somnou ležali v nemocnici a dopadli rovnako.

mikri

No ja som bola u Navrátila a naozaj mu musím uznať, že keď som bola tehotná tak mi včas zistil starnutie placenty. Potom ma poslal Čechovi lebo už rodia len doktori z nemocnice a ten mi povedal že všetko je O.K. a babo bude v riadnom termíne!!! A pritom mal v karte napísané že to bude skôr. Takže ak už lekár neprečíta ani tú malú kartičku tak neviem a tiež som mu nič nedala ani bonbonieru žiadnu kávo asi preto... Potom mi svokra vybavila Štrbu a ten hneď!!! volal do nemocnice a na druhý deň ma prijali a mala sa narodila za dva dni... Takže toto ohladne tehotenstva. No pre pol rokom som Navratila zmenila kvoli sestričke lebo nebolo možné sa objednať... Prešla som k Ilavskému a ten mi hned pri prvej cyto. zisil zle vysledky ( tie určite nevznikli za rok) a poslal ma do BB + dalších 800+5000,-Je pravda že ak k nemu chodíš raz za rok a si zdravá tak tých 200 korún obetuješ ale keď tam ideš xy krat do roka príp. za mesiac tak to je ozaj pálka. Ale ja som rada že to našiel včas a mohli sme to riešiť lebo inak neviem....A čo sa týka tých problémoch v tehotenstve tak dufam že to nejako so sestričkou poriešia lebo neviem...

katarina

viete mi poradiť a napísať číslo na doktora Novotného.Sestra už obvolala v TT 5tich doktorov a nechcú ju zobrať.práve sa tam presťahovali a chúda nevie čo teraz.

markketa

ak sa rozhoduješ,medzi ELIASOM A NOVAKOM,poznam ich oboch.chodim k NOVAKOVI,da sa snim porozpravat,ma šikovnu sestričku.nemohla som otehotniet tak ma poslal k ELIASOVI,ten moj problem vyriešil,tak som išla spet k Novakovi,potom v tehotenstve sa vyskytli dalšie komplikacie,dr.Novak ma doporučil hned do nemocnice dr.Cechovi a ak bol zaneprazdnený,bola ochotna zastupit ho dr.Stefanikova.vdaka nim mam krasnu ročnu dcerku.dufam,že som trošku pomohla v rozhodovani.

markketa

ahojte babulky.v tt je vela dobrých dr.napr NOVAK,ELIAS,STEFANIKOVA,CECH,dobré skusenosti mam aj z dr.DECKOVOM,je to skupina lekrov s ktorími mam skusenosti ja,aj moje priatelky.tek isto dr.CERVENKA,chodi knemu už roky moja sestra a este sa nestažovala.takže stačí si len vybrat.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý gynekológ/ -ička v Trnave - Fórum - ZDRAVIE.sk