Dobrý gynekológ/ -ička v Trnave

markketa

ahojte babulky.v tt je vela dobrých dr.napr NOVAK,ELIAS,STEFANIKOVA,CECH,dobré skusenosti mam aj z dr.DECKOVOM,je to skupina lekrov s ktorími mam skusenosti ja,aj moje priatelky.tek isto dr.CERVENKA,chodi knemu už roky moja sestra a este sa nestažovala.takže stačí si len vybrat.

java

Aj ja chodím k Štrbovi.Nemám s ním problém, len by mohol byť o trochu viac zhovorčivejší. Sestričky sú super. Ale tiež som sa k nemu dostala iba cez známosť.

leila13

MUDr. Štrbo je vynikajúci odborník aj človek. Poznám ho osobne veľa rokov. Neviem ako ostatní, tých osobne nepoznám. Ľudia si nájdu na každého niečo, či je to pravda alebo len výmysel. :)

ruža

Ja chodím k Štrbovi, je to vynikajúci lekár a odborník. Má však toľko pacientiek, že tiež je to v čakárni hrozné. Ale minule sestrička hovorila, že nové pacietky už neberú, iba ak to máš s ním dohodnuté.

lina

doktora Štrba vôbec neodporúčam, mojej tete vôbec nezistil, že má mimoaternicový plod a ona skoro zomrela...

orešanka

Ďakujem ale ešte stále neviem ako sa rozhodnem. Zajtra by som tam mala odniesť papiere z nemocnice tak uvidím.

luccy11

tak v tomto pripade mas pravdu, oni maju vyhradene hodiny na telefony od 14 do 15 a to tam tiez musis dlhsie vytacat lebo to je obsadene,ale aj tak nech sa rozhodnes akokolvek prajem vela uspesnych lieceni alebo lepsie ziadnych lieceni :)

orešanka

Neprotestujem proti plateniu za tieto vyšetrenia, skôr ma hnevá, že si naobjednáva pacienty od rána až do poobedia a na urgentné alebo neobjednané pacientky nemá pomaly čas.
Vieš, snažila som sa mu dovolať keď som začala krvácať ale ozval sa mi záznamník aby som si zavolala neskôr alebo nechala odkaz vraj sa mi ozvú. Tak som volala cez ústredňu a hneď ma upozornili, že to tam nezdvíhajú. A čo máš spraviť keď máš problém a tvoj gynekológ je nedostupný pretože sestrička má cez deň veľa práce?

luccy11

podla toho co pises, mame asi tak rovnaky prblem, to vysetrenie za ktore si platia v bb stoji v tt 4000sk, potom kontrola: ja som si musela ist kupit set k strbovi a mohla som ho dat do labaku na poliklinike, keby som si ten set kupila na poliklinike musela by som ho odniest do piestan a to ma aku logiku, ked mas problemy a myslim ze dost vazne tak by si aj v inych ambulanciach musela za taketo vysetrenia platit, tymto argumentom vsak nikoho neobhajujem ani nezastavam, takyto biznis mas asi vsade, ale je to vsetko na tebe ako sa rozhodnes