Priateľka nevie o mojom živote...

Príspevok v téme: Priateľka nevie o mojom živote...
vladises

S priateľkou sme spolu rok a pol. Ešte predtým než sme sa spoznali som bol v depresii kvôli veciam čo sa mi stali. Tie depresie možno pretrvávajú do dnes hoci tie veci sú už dávno za mnou.Tú zlú náladu skrývam. Moja priateľka o tom nevie. Veci čo ma ničia teraz sú napr.: rozbitá rodina, babka alkoholička,brat zrejme gay, istá možnosť že ja mám rakovinu alebo nejaké ochorenie semeníkov-možná neplodnosť, zničené svoje sny a niet šance aby som ich dosiahol,finančné problémy. To sú veci ktoré ma niekedy občas trápia. Poväčšine keď som doma v súkromí.Ak som s priateľkou nič viac nepotrebujem. Pocity smútku na verejnosti potláčam.Len ak s priateľkou je nejaká nezhoda občas sa mi vybavia všetky tieto veci a ona na mne vidí že ma niečo veľmi trápi. O týchto veciach ani netuší-nikdy som jej neklamal,len sme sa o tom nerozprávali. Teraz prišla chvíľa že by chcela vedieť čo mi je a ja jej nechcem klamať. Ale neviem ako zareaguje ak jej poviem o veciach čo ma trápia.Vlastne ani neviem ako jej to povedať,pretože to nikto nevie a ja nedokážem o tom rozprávať, hneď sa mi stratí hlas a mám chuť zmiznúť preč od všetkých. A neviem ako zareaguje ona keď jej to poviem naraz. A potrochu to nemá zmysel to hovoriť stále otravovať z niečím takým ako mám na nič život. Je mi s ňou úžastne a nechcem aby sa niečo mezdi nami zmenilo. Nechcem aby ma lutovala,ale bola zrazu na mňa milšia.Chcem aby bola taká aká je,lenže ak jej nepoviem čo mi je bojím sa, že si bude myslieť, že jej neverím a začne si aj ona robiť tajnosti. Vôbec neviem čo ďalej. Aký je váš názor? A inak ja budem mať 19 a priateľka 18. Možno si poviete, že je to málo, že mám celý život pred sebou, lenže ja ak sa nechcem zblázniť načisto sa potrebujem odsťahovať z domu.A chcem aj výšku takže tu sú ďalšie problémy ktoré nevie ako ďalej- výška alebo zmiznúť z domu? oboje asi nepôjde.

nathalie76

...ked pojdes na vysku, tak odides z domu - myslim internat...domov predsanemusis kazdy tyzden...s priatelkou sa tiez da dohodnut na rezime strtavok...