Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Majú muži radi make up?

Saška

Ja nenosím očný make up, ten mi trocha prekáža. Ale naopak, nemám najlepšiu pleť tak nosím make up aj púder na tvári. Trocha lícenky, aby som nevyzerala ako mŕtva a to je všetko.

t333

no nech sa paci... nech sa ide zakopat, pre mna za mna, ked to navrhujes...
ja som to nepovedal.
si si trosku popudlivo obratila moj nazor a postavila si sa do role obhajkyne skaredsich bab, ale ja som na ne neutocil, takze to bolo zbytocne.. ;)

cajik

myslim ze nikomu sa nepaci ked ma nejaka baba 4kila makeupu na sebe, prepudrovane a vyzera to ako omietka, a podobne ine prehresky. ale prirodzeny makeup je fajn. tzn. malovat sa, ale nevyzerat ako ruska babika.

co som ale chcela povedat je to, ze by sme sa uz konecne mali prestat zeny starat neustale o to "co muzi maju radi" a "co si myslia o tomto a o hentom". po prve, aj tak ma kazdy muz iny nazor a co je pekne na jednej nemusi byt pekne na druhej. po druhe, nikdy som nepocula muza riesit "Co sa paci zenam a co nie". Proste su aki su a neriesia to. Myslis, ze sa snad stresuju z toho, ci sa nam pacia ich vlasy, ich nausnice, opasky, rifle, botasky..? Asi nie.

Preco nemozme byt take ake sme ? Ked sa mi pacia vysoke opatky a viem v nich chodit, tak si ich dam a je mi jedno co si kto mysli. a ked opatky nemam rada, tak budem nosit pohodlne topanky a tiez mi moze byt fuk, si sa chlapom objektivne pacia alebo nepacia nizke topanky. je tam toho..

jeanny

to je teda fasa prispevok t333
jasne ze zakryva nedostatky, to je totiz jeho funkcia...je pekne ze si cenis prizodzenu krasu ale o tu sa dana slecna nijakym sposobom nezasluzila, tak sa proste narodila a zbytok co nemalo to stastie sa moze ist asi zakopat...

t333

najradsej mam baby bez neho. casto totiz klame, zakryva nedostatky. cenim si prirodzenu krasu.
obcas moze byt aj jemny make-up, ale neznasam napudrovane tvare. ak mam baba napudrovanu tvar, vyzera ako mumia.

luckaaaaaaa

podla mna, ked je zena/dievca pekne namalovana - ziadne kriklave farby a centimeter make-upu, predlzene ocne linky, tak to muzom nevadi.. ale keby sme mali chodit ako kanariky, to by im urcite vadilo

ojka

to je individualne,.....
ale ja sa stretávam väčšinou s tým, že netreba radšej nič preháňať (; tak neviem, nech sa muži ozvú.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Majú muži radi make up? - Fórum - ZDRAVIE.sk