nemam slov...

samantaaaa

takze podla vas je to normalne ,ze ma v telefone toto byvaliek???mne sa to vobec nezda normalne ,bola to sucast jeho zivota ..""BOLA""... ale uz nieje tak potom preco??
..pride mi to ako keby na ne nemohol zabudnut

uhlie

Mala by si sa mu priznat, ze si sa mu bez dovolenia hrabala v mobile a nejako ho odskodnit. Co ma on v mobile je ciste jeho vec a vobec nie je povinny ti nieco o tom hovorit.

mary-anne

no okrem tej nahej baby, tie ostatné ešte chápem, veď to bola súčasť jeho života a hlavne, ked vravíš, že ich tam mal už pred tebou.. je to jeho vec, jeho život, jeho telefon :) no a k tej nahotinke, veľa chalanov má predsa nahé baby v mobile, keby boli cudzie, tiež by ti to tak vadilo? či teraz ti to vadí hlavne preto, že sú to ex?

behind

Fotky si mal podla mna vymazať.Nevidím dovod, načo su mu tam.A hlavne ta naha baba...Druhe riesenie je , ak si ich chcel nechat, mal sa ta opytat, ci ti to nevadí.

samantaaaa

tak neviem uz ci to len ja som taka krava ale zda sa mi to dost nevhodne aby tam vobec take nieco mal
viem ze tie foto su starsie ako sme spolu ale aj tak ,pride mi to dost divne .....

mary-anne

noo, prvé, čo ma napadlo je, že pre toto je lepšie neňúrať v priatelovom súkromí :)
ale zas na druhej strane, je dobré možno, že si to zistila, ale zas nevieš podrobnosti , tak netreba hned robiť z komára somára....