Chudnutie v infrasaune

Príspevok v téme: Chudnutie v infrasaune
Samuela

Dočítala som sa, že pri saunovani v infrasaune spálite za 30 minút až 600 kilokalórií. Telo totiž pri vypotení jedného gramu potu spotrebuje 0,568 kilokalórií energie. Všetko záleží na tom, koľko potu sa vám podarí v saune vypotiť. Pokiaľ sa vám podarí vypotiť okolo 1000 gramov potu, spálite už spomínaných cca 600 kilokalórií. Samozrejme proces vášho chudnutia nie je založený na strate vody. Tú po saunovani musíte doplniť vhodnými tekutinami. Chcem sa opýtať, či to niekto vyskúšal a či to má naozaj efekt pri odburavani tuku. Ďakujem za cenné skúsenosti.

Infrasauna

My sme domov kupovali tu www.4home.sk a najprv sme teda chceli finsku, ale asi na naklady by to bolo vyssie, tak sme si kupili taku pre troch nech tam mame viac miesta a uz mam vo zvyku kazdy den si tam ist lahnut na 30minut vzdy tam vypnem zrelaxujem po praci a mozem ist makat dalej doma

Miro117

Chudnutie v infrasaune funguje skvele, ale v prvom rade si treba uvedomiť že to je len jedno z mnoha pozitív, ktoré kvalitné infrasauny nášmu zdraviu prinášajú. Keď sa bavíme o chudnutí, tak asi najbližším spriazneným pozitívnym efektom je dokonalá detoxikácia, odstránenie prípadných opuchov, zlepšenie cirkulácie krvi, úprava krvného tlaku, uvoľnenie svalov, kĺbov a šliach a stým spojený väčší rozsah pohybu.
A nezabúdajme aj na krásu, určite sa vám zlepší kvalita pleti, elasticita kože, obmedzí sa alebo až úplne zmizne aj celulitída.
V kvalitnej infrasaune má aj obyčajné chudnutie mimoriadne veľa bonusov na naše zdravie. Viac o kvalitných infrasaunách nájdete na www.kvalitneinfrasauny.sk alebo na www.virivkysaunybazeny.sk

Kýčera

RNG, ešteže si spravil opravu! Akosi mi to nechcelo ísť do hlavy, že vy tam za tou veľkou mlákou s veľkými ľuďmi, domami, autami,... a takou malou saunou?! A poctivá Sk práca Bystričanov hovorí o tom, že aj oni vyrábajú voňavé cédrové sauny a aj z iných drahých materiálov, so zabudovaným ionizátorom, chromoterapiou, rádiom s MP3 prehrávačom, máš to aj Ty, RNG? Vylož karty na stôl! Vyrábajú rôzne veľkosti, z rôznych materiálov, v rôznych farbách, cenových reláciach, s rôznym typom vykurovacieho telesa...Ale my tu na našom malom Slovensku, v malých domoch obvykle nemávame sauny v spálňach, máme na to určenú inú miestnosť.

RNG

Nuz totu saunu nam doma
www.sunlighten.com
na vsetky vlnove dlzky, od dlhych ,strednych a kratkych infracervenych a ma predprogramovane timami lekarov rozne problemy s ohladom na chudnutie, odmorovane tela az boj proti roznym chorobam a na zrychlenie hojenia. Bola sice poriadne draha, ale je to kompletne US kvaliitna praca a naviac z vonaveho cedroveho dreva, takze sa mi hodi aj ako nabytok do spalne.
Dufam ze mi to pomoze s vahou a reumou a celkovym odmorovanin tela.

Kýčera

Dagmar, medzi fínskou saunou a infrasaunou je veľký rozdiel! Spočíva v cene, priestore, účinkoch, samotnom saunovaní a kontraindikáciach. Skús sa pozrieť na firmu BPP v Banskej Bystrici. Zákazníkovi sa v plnej miere venujú, máš možnosť osobne si prezrieť každý typ infrasauny, dovezú, namontujú. Mne sa venoval pred viac ako 10-mi rokmi sám majiteľ, sauna je nonstop v prevádzka od jesene až do neskorej jari takmer 1-2x do týždňa, bez jediného problému funguje doteraz. Ceny odvtedy išli dole, dovoz a motáž ma stála 1 000 Sk a doteraz neľutujem kúpu. Majú skvelé renomé, je to čisto slovenská firma, exportujú aj do zahraničia,...

Julka1245

tiez som citala clanok ze sa da spalit az 600-800kalórií. ze tie infracervene luce prenikaju do tkaniva a zohrievaju vrstvy tuku. urcite na to nieco pravda je:) uz len ked vidim jak sa potim jak prasa v tej saune :D

dagmar12

ja som tiez rozmyslala o kupe sauny, ani nie tak kvoli chudnutiu ale skor na to zdravicko :) ale ak to ma aj v tomto ohlade dobre ucinky to beriem len ako plus :D pomohlo by to :D rozmyslala som nad marimexom ze by som to tam kupila kedze tam maju dobry vyber a cenovo je to tiez dobre oproti inym. tak som zvadava. este by som sa chcela ale spytat ci aj finska sauna ma rovnake ucinky ako infrasauna. aky je medzi tym rozdiel ?

Nina_123

urcite na tom nieco pravdy bude, v saune sa potis musi to nieco spalovat. mame doma saunu ale prikladam tomu skor ine ucinky.

Maja223

my sme si len nedavno kupili infrasaunu a tiez myslim z marimaxu, sice som este neschudla ale ak to je pravda budem len rada :D:D