Vložky, tampóny, intimky

Kačka

Baby, používam tampóny aj vložky. S vložkami mám problém = vadia mi, že sú niektoré veľmi velké, proste maju velku dlžku, hľadám hľadám a nič menšie ako 220mm nenájdem, nemôžete mi poradiť nejaké menšie? :)Ďakujem

alzbee

terry871: je to zaujimave, ale prvy sex ma praveze vobec nebolel a ani som nekrvacala:)) zrejme to bolo tym, ze som bola uplne uvolnena a ani ma nenapadlo, ze by ma to malo boliet :)

alzbee

:D :D ale nie si divna:)) urcite nie si sama, ktorej tam tampon proste nejde! ani mne sa to nikdy nepodarilo, pokym som bola panna (ale neber to ako radu, ze sa mas kvoli tomu s niekym vyspat!!!:))...a snazila som sa byt uvolnena pri tom, kadejake polohy som skusala, no proste neslo to dnu-bolelo to:( urcite ale skusaj s mini tamponmi:)

alzbee

terry871: nemusis s tym ist na gyndu...zrejme mas len pevnejsiu panensku blanu alebo nie si pritom uvolena. Ja ked som bola panna, tak som si tiez nevedela zaviest tampon...ale nevzdavaj sa a vyskusaj kazdy mesiac s tym zabojovat trosku:)) najdi si spravnu polohu a zhlboka dychaj pri tom:)