Vložky, tampóny, intimky

alz-bee

Ked som panna bola, tak mi tampony dnu nechceli ist. Ale mozno to bolo aj tym, ze som tam prvykrat nieco pchala a tak som sa toho aj bala a vnutorne taka stiahnuta bola:))) Odkedy panna nie som, tak tampony su pre mna to najlepsie, co niekto mohol vymysliet-su neporovnatelne pohodlnejsie, nez vlozky. Vlozky jedine na noc pouzivam. Ale hlavne chcem povedat, ze na trhu sa objavil vyrobok MOONCUP-menstruacny poharik. Nema s nim niekto skusenosti?..na nete je o nom viac a vyzera to byt zaujimava vecicka:) Aspon na vyskusanie:))

linduska

ja som zacinala s vložkami,ale potom sa ku mne dostali tampony Tampax s aplikátorom,odvtedy len tampony a vložku cez noc.Cítim sa nielen pohodlnejsie ale aj cistejsie

karcig

intimky discreet su super tampony som este neskusala ale skusim! co sa tyka vloziek pouzivam naturely da sa povedat ze som zaciatocnik chcela som uz parkrat vyskusat always ale o nich hovoria ze su na vrchu umele je to pravda????asi si kupim tie jemne always clasik senstive diik za odpoved

ssia

jaj, keby len tampóny...pan. blanu môže poškodiť aj HOCIJAKÝ šport, úraz, čokoľvek pri čom sa nejak viac pohneš. ale neviem prečo sa nad tým trápiš...poškodí, tak poškodí. však ti je aj tak na nič. mne osobne je akurát tak jedno či pri prvom sexe ma bude niečo viac bolieť a budem krvácať. toto je asi najabsurdnejšia prekážka používania tampónov akú som zatiaľ počula (aj keď si viem predstaviť aj absurdnejšie:DDD)

fredi

prosim vas tampony naozaj nemozu porusit pannensku blanu??..chcela by som ich skusit pouzivat len sa bojim..dakujem:)

sila

priatel ti zaviedol tampon? to je sila,od svojho by som to v zivote nechcela,toto su zenske veci a chlapov do toho tahat netreba,zda sa mi to cudne...

katica

najlepsie su vlozky Always, a tampony Ob...
ked si to niekto nevie poriadne nasadit, treba vyhladat pomoc priatela, je to aj o vzajomnej dovere: mala som problem sa uvolnit, a on, ze mi tam ten tampon dá, nechcela som, ale potom som sa na to dala, on mi tam dal, a odvtedy stym nemam problem. Je to blbe najprv, to uznavam, ale ked clovek doveruje, tak nie je problem :) vela stastia.
ked niekto niekoho lubi, dokaze popriet samu seba, z lasky dokazeme urobit, aj take veci, ktore inokedy nie. :)

figurka

s tymi tamponami to pravda nieje aj ked si panna mozes ich pouzivat.

ja som zacinala s vlozkami... ale akonahle som objavila tampony vymenila som ich tak sa citim cistejsia a ked sadnem lahnem hociako nepretecie mi to nijak..

zuz

Tampony,OB.Najskor mini,teraz normal.Mozem ho mat kludne aj 6 hodin,max je vsak 8 .Na ziadne kecy a choroby neverim,su uplne nezavadne podla mna.Taky nazor..A + intimku nosim