Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má záchvaty po plači - je to epilepsia?

Príspevok v téme: Má záchvaty po plači - je to epilepsia?
Olinka 27

mám dva a pol ročnú dcérku ktorá mala už tri zvláštne záchvaty.Predchádzala im únava sprevádzaná silným plačom.Keď ju vezmem na ruky aby som ju utíšila z toho plaču sa naraz akoby zasekne a neviem či sa nemôže nadýchnuť alebo vydýchnuť.Vypleští oči a otočí ich hore.Následne dostane kŕč do celého tela, tak sa ju snažím vyrovnať, keď sa mi to podarí tak na pár /asi 2 - 3/ sekúnd stratí vedomie.Potom ňou buď zatrasiem alebo pobúcham po chrbte a mne to pripomína šok alebo ďalší kŕč- má vypleštené oči, zatnuté zuby,chrapčí, dýcha veľmi plytko alebo vôbec.Všetko trvá asi minútu i keď pre mňa je to večnosť.Neviem lepšie opýsať tento záchvat pretože sa nedokážem len tak pozerať čo sa s ňou deje.Potom začne opäť plakať ale to je už po záchvate a utíšiť sa dá. Vie mi niekto povedať alebo poradť čo to je a ako reagovať???

dzidzi11

Dobry den. Olinka 27 chcela by som sa opytat ci ste boli u doktora s dcerkou???? Moja dcerka mava ten isty problem.

Grega

Tento problém je totožný s naším. Bohužiaľ, všetko nasvedčuje na autizmus a je to následok OčKOVANIA. POZOR! žiadny lekár ti to nedá do súvisu a absolútne nie do karty. My sa liečime homeopaticky, zaberá to. Detoxikujeme ťažké kovy a dieťa stále reaguje. Je mi do plaču, neurolog ti pravdepodobne predpíše Tiapridal(má veľa než. účinkov) Homeopat Ti pomôže.

Habbs

Nebola nahodou predtym ockovana?Je to krik pri ktorom ju nieco hrozne boli a jedine ako to vyjadri je plac.Nechcem strasit,ale vela takych deti,ktore takto placu maju poskodeny mozog,su nejak postihnute.

Tina360

Ahoj niečo o epilepsii aby si bola v obraze na začiatok sa chcem spýtať:-má niekto z vašej rodiny epilepsiu?prvé na čo by som reagovala ako matka by bolo navštíviť detskú lekárku aby mi dala odporučenie na kompletné vyšetrenie u neurologičky.Nervové bunky komunikujú medzi sebou prostredníctvom elektrických impulzov ktoré vznikajú podráždením.Vieš,niekedy sa epilepsia nedá zistiť a vtedy sa jedná o primárnu epilepsiu ktorá môže byť aj dedičná.Preto som sa ťa na začiatku pýtala či ju niekto má v tvojej rodine.Ale nelakaj sa väčšinou sa epilepsia objavuje u detí od 5 až 14 rokom.Prosím ťa choď na tie odborné vyšetrenia s malou!!!

barbora2345

Olinka,
tosku ma zarazilo, ze si este nenavstivila lekara...predsa len mala ma dva roky...
Nechcem, ta strasit, ale tie priznaky su typicke pre epilepsie (mam to v rodine, takze to viem...). Preto co najskor k lekarovi, urobi testy a mozno to bude aj cosi ine...dufajme. Na druhej strane ta mozem ubezpecit, ze moja sesternica je epilepticka, vydata, matka dvoch deti, pracuje a zije plnohodnotny zivot...pradvaze pravidelne berie lieky.
Drzim palceky, aby to dobre dopadlo.
PS: Uz som pisala aj skor, ale admin to pravdaze vymazal, vraj som porusila pravidla!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Má záchvaty po plači - je to epilepsia? - Fórum - ZDRAVIE.sk