Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbaviť kútika na ústach?

Ivka 1

Na kútiky nič lepšie nepoznám používam tyčinku Aloe lips,večer natriem a ráno neviem ,že som mala kútik. Má však aj ďalšie použitie
upokojuje, vyhladzuje a zvlhčuje popraskané a suché pery napomáha pri prevencii herpesu,zabraňuje bolestivým prasklinám pokožky /vhodný aj na nohy /,je ideálnym pomocníkom v núdzových situáciách, ako je napr:
uštipnutie hmyzom ,drobné rezné rany či popáleniny,pomoc aj prevencia pri oparoch, ekzém v oblasti očí
zvýšenie lesku pier pri podklade matného rúžu,zvýraznenie lícnych kostí a oblasti očí,opar v oblasti pier pri prechladnutí,ošetrenie uší pri spálení slnkom,na ošetrenie citlivých bradaviek /kojace matky, športovci/,vonkajšie hemoroidy - v tomto prípade je nutné mať 2 tyčinky :), na ošetrenie vyštípanej pokožky pod nosom pri prechladnutí a nádche,
na pálenie po bodnutí a svrbivé vyrážky,na zmäkčenie suchej kože,na
rezné rany pri holení,pri popŕhlení pŕhľavou...

biankečka

Ahojte..do piatka potrebujem vyzerať v pohode už asi týždeň mám nenormálne kútiky.. neviem čo s tým už.. maz z uší som skúšala aj pastu aj slivovicu momentálne a nejak mi to nepomáha... ešte nejaký nápad ??

RNG

eby 777, ja mam od narodenia oslabeny imunitny system, preto som nuteny brat aj tolko roznych doplnkov, inac by som tu uz davno nebol. Preto som, to musel zacat aj na vlastnu pest vlastne studovat pred vyse 20 timi rokmi, kde mi uz atb nestacili.
Dnes, hoci na mna veci velmi lahko a casto naskocia, viem ich potlacit a den dva uz v zarodku.
Ze by som bol exta zdravy, to zase nemozem tvrdit, kedze mam cukrovku, tazku DM2, ktoru sotva stacim potlacat a teda aj jej degenerujuce nasledky, ale na moj vek 67 sa pohybujem velmi dobre, pracujem vyse 60 hodin tyzdenne, zatial co moji spoluziaci napr zo strednej skoly su uz mnohi mrtvi, alebo skriplovateli a v dochodku.
Ked si najdeme cas a ideme na hory, veru vydrzim este celodennu turu do kopcov a to aj vo vyske 2.5- 3 km(Banff, Kanadske Skaliste hory)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbaviť kútika na ústach? - Fórum - ZDRAVIE.sk