Ako sa zbaviť kútika na ústach?

??!!??

bactroban.....je aj na iné odreninky poranienia kože. - na predpis (neviem ako sa to ale presne píše (antibiotikum)

nunana

nechutne,ale zarucene ucinne... mast z ucha natriet vecer na kutik,rano je fuc... sice je to nechutne,ale je to vase...

keit30

ja mam už 3 tyžden kutiky a tieš mi nepomohlo nič čo mi poradili v lekarniale neter mi poradila že si to mam často čistiť z alpou a pomohlo mi to pekne sa mi to zahojilo skuste to aj vy krasny den

juchu

Lukacs, ty si podobny pripad ako ja... Kutik mavam aj pol roka.. Ked sa hoji, tak si ho zase natrhnem a takto sa to tahava veeelmi dlho, kym mi fakt zmizne... Tiez mi odporucili vitaminy B - nepomohlo vobec, potom kadejake masticky - tiez nepomohlo, oriflame vajicko - tiez nepomohlo... Jedine co mi fakt pomaha je fungicidin. Co odporucali aj baby predomnou. Nosim ho vsade so sebou a ked pocitim taky ten znamy "tlak" predpovedajuci nastupujuci kutik tak ho hned pouzijem a kutik nepride. Musis byt vsak trpezlivy - ked mas kutik uz tak dlho, neviliecis ho zo dna na den. Ja som moj "dlhodoby" kutik liecila fungicidinom asi vyse tyzdna neustaleho potierania. A potom este trvalo, kym sa mi koza na ustach opat dala do normalu.Tak vela stastia! Ale fakt to skus, nie je ani drahy myslim ze do 4 Eur (bez lekarskeho predpisu)

Kajka234

staci ist do lekarni tam ti daju kalciovu mast a nejake vitaminy na to a ked si to potries tak ti to za 1-2 dni zmizne