Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muži o silikónových prsiach

Príspevok v téme: Muži o silikónových prsiach
sissika

Práve som si na stránke
zena.atlas.sk
prečítala nasledujúcu anketu na tému, čo hovoria muži o silikónových prsiach. Možno zaujme aj vás:
Čo hovoria muži?
Patrik (45): „Umelý prsník nie je plný tuku, ktorý mám ja tak rád. Páčia sa mi prsia trochu ochabnutejšie, nemusia stáť ako rakety pripravené na odpal. Prekáža mi tá pevnosť a prílišná tuhosť.“

Ján (37): „Ja osobne nemusím tie jazvičky. Niektoré ženy si vyberajú nevhodné oblečenie, ktoré ich silikóny odhalia. Jazvy po implantátoch sú jednoducho fuj!“
Andrej (29): „Myslím, že hovorím za väčšinu mojich rovesníkov, ale ja mám rád menšie prsia, ktoré sú vzpriamené. Také sú najkrajšie. Do ruky. Žiadne lievance, ktoré ma idú udusiť pri sexe.“
Karol (50): \"Prsia by mali byť symetrické. Ak je jeden väčší alebo menší ako druhý, vyzerá to nepekne. Aj bradavky by mohli byť rovnaké. Veľa žien však súmerné prsia nemá.\"
Andrej (22) : „Priznám sa, že sa mi vždy páčili veľké prsia (č 3-4), no po niekoľkých skúsenostiach, ktoré „nestáli na pevných základoch“ som svoj názor zľahka upravil. Skôr ako kvantitu uprednostňujem kvalitu – tvar a pevnosť sú tými správnymi atribútmi. Priateľka má krásne dvojky, v tomto smere sa nemôžem absolútne sťažovať. Pochopil som tiež, že po výstavných „kozách“ chlapi až tak netúžia. Len si myslia, že po nich túžia.\"

Juraj (36): \"Mne sa páčia také broskynky, akurát do rúčky. Musia prejsť ceruzkovým testom. Ženy vedia, čo to je. Ak udržia pod prsníkom ceruzku sú ich prsia príliš padnuté. Mám rád väčšie ako menšie. Melóny už nie. Vždy musia byť proporčne k telu.\"

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.